ASUS ROG G531GT nasıldır?

Hocam malzeme kalitesi, fazla ısınmaması benim için çok önemli. Uzun süre kullanacağım ve yeni bir laptop bir daha alamam. Monster bu konuda iddali mıdır ve 9.nesil Intel i5 9300H artık yetersiz mi kalıyor?
Yetersiz kaldığından değil ama yeni bir teknolojik cihaz alırken en son nesil çıkan donanımlara sahip olanını almak daha mantıklı. 10300H ile 9300H arasında uçurum yoktur. Linkini attığınız bilgisayarın fiyatı indirimli gibi gösterilmiş ama aynı fiyata internetten farklı sitelerde bulunuyor. Malzeme kalitesi olarak hiç Monster kullanmadığım için yorum yapamayacağım sizin için en iyisi iki bilgisayarı da mağazada görüp incelemek sanırım.

Aynı ikilemde kaldım ve 6 yıllık Asus laptop serüvenimden sonra yine Asus u tercih ediyorum. Bugün sipariş vereceğim bende.
Donanımı çok iyi monsterın fakat malzeme kalitesi ve uzun ömür açısından yorum yapamıyorum ve o kadar para vermişken bilindik bir şey almak istedim.

Aynı ikilemde kaldım ve 6 yıllık Asus laptop serüvenimden sonra yine Asus u tercih ediyorum. Bugün sipariş vereceğim bende.
Donanımı çok iyi monsterın fakat malzeme kalitesi ve uzun ömür açısından yorum yapamıyorum ve o kadar para vermişken bilindik bir şey almak istedim.
Bu bilgisayarın gri rengini gözümle hiç görmedim nasıldır bilmiyorum ama siyahı çok güzel gözüküyordu. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı