ASUS ROG G550JK Ekran kartı değiştirilebilir mi?

CihanÖZTEKİN

Hectopat
Daha fazla  
Cihazda GTX 850m ekran kartı var, şu an memnunum, genel düşünülenin aksine kötü bir ekran kartı değil yeterli performansı alıyorum. Seneye falan daha üst düzey bir ekran kartıyla değiştirmek istiyorum, Technopat'ın videosu vardı bunun için, daha eski bir MSI gamebook'a canavar gibi ekran kartı takıyordunuz. G550JK da acaba buna uyumlu mu? Teşekkürler.

Not: Asus N550JV nin kasasıyla aynı bildiğiniz gibi, alt tarafta tek seferde açılan bütün bir kapak var. İnternetten bir vidyoya baktım, adam inceleme yaparken kasanın kapağını açmış, ekran kartı işlemci, fanlar vs her şey göz önündeydi. Bunu düşünerek değiştirilebildiğini düşünmeye başladım.

Beyler halen cevap bekliyorum. Kasası birebir N550'nin tasarımıyla aynı. Alt kapak çıkıyor tamamen ve N550 de tüm donanım ortaya çıkıyor.

GTX serisi ekran kartları değişebilir fakat asıl sorun mxm slotlu ekran kartını bulmak. GTX 850M kötü bir ekran kartı değil. Ayarları kısa kısa 4-5 sene götürebilir.

Risk alarak getirtmişti o ekran kartını Recep Bey. :) Ekran kartını bulmak biraz sıkıntı. Yoksa değiştirebilir.

Konuyu hortlatıyor gibi oluyorum ama arkadaş zaten 3 sene önce 4-5 sene götürebilir demiş şu an yeni çıkan PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUND'u indirdim ve istediğim performansı alamıyorum fps 30 ila 40 arasında gidip geliyor bazı yerlerde ciddi droplar alıyorum 10a kadar düştüğü bile oluyor 16 gb ram var arkadaşında yazdığı gibi ram ve ya işlemciden dolayı bir problemim yok ben de ekran kartını değiştirmek istiyorum bu mümkün mü GTX 850m den daha üstün bir ekran kartı bulabilme imkanım var mı laptopum için?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı