ASUS ROG Gladius II Wireless aimpoint alınır mı?

İnşallah, yeni gelende olmaz o ses.
Hocam mediamarkt kontrol ettiğimde çınlama gibi yay sesi gibi cobra modelinde de vardı. Youtube da bir video izledim aynı ses o videoda da vardı ama sürekli. Sonuç bakalım ne gelecek. İmcehesap hemen yollayın servise verelim gelen cevaba göre iade değişim iptal gereken ne ise yaparız dediler.

Hocam mediamarkt kontrol ettiğimde çınlama gibi yay sesi gibi cobra modelinde de vardı. Youtube da bir video izledim aynı ses o videoda da vardı ama sürekli. Sonuç bakalım ne gelecek. İmcehesap hemen yollayın servise verelim gelen cevaba göre iade değişim iptal gereken ne ise yaparız dediler.
İyi yapmışsın. Umarım para iadesi verirler.

İyi yapmışsın. Umarım para iadesi verirler.
Vala hocam muhtemelen o switchler öyle ama o zaman o sesin sürekli gelmesi gerekir. Bir gelip bir gelmeyince garip oluyor. Para iadesi olursa da o fiyata tekrar böyle bir mouse da olmaz. 1-2 kişiye dinlettim ama o sesi sadece ben duydum.

Vala hocam muhtemelen o switchler öyle ama o zaman o sesin sürekli gelmesi gerekir. Bir gelip bir gelmeyince garip oluyor. Para iadesi olursa da o fiyata tekrar böyle bir mouse da olmaz. 1-2 kişiye dinlettim ama o sesi sadece ben duydum.
Boyutu tutuşu hissiyatı nasıl ? Büyük elli misin ?

Boyutu tutuşu hissiyatı nasıl ? Büyük elli misin ?
Hocam 18x10 idi sanırım el boyutu ve çok iyi oturdu elime. Claw tutuş benim için uyan. 2.4ghz ile denedim ben valorant ile en ufak sorun yaşamadım. Premium hissiyat direk o şekilde söyleyeyim. Razer viper v2 proya göre 19 Gr idi sanırım daha ağır ama onu hissetmek neredeyse imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı