İnceleme ASUS ROG Gladius II'i Aimpoint ilk kullanım incelemesi

Merhaba,

Ürünü pazar günü satın aldım bugün elime ulaştı. Öncelikle İlk hissiyatını ve kutu içeriğini paylaşmak istiyorum, önceki kullandığım fareler avuç içime tam oturmuyor biraz boşluk kalıyordu fakat bu mouse tam olarak avucumu kavrıyor ve daha stabil hissettiriyor. Üstünde gelen skatez gayet iyi ve değişime ihtiyaç duymadım. Armoury Crate uygulaması ise okuduğum yorumlarda pek stabil olmadığı söylenmişti fakat şu an bir problem yaşamadım, şarj göstergesi, RGB ayarı, DPI ayarı gibi şeyleri gayet kolay bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Şu anlık gayet fiyat performans bir ürün olduğunu düşünüyorum, mouse switch değiştirilmesi ise büyük bir artı bence.

İçinden Type-C örgü bir uzatma kablosu çıkıyor alıcıyı kasa arkasına takmak zorunda değilsiniz. Yedek skatez ve stcikerlar mevcut ve yedek bir switch ile cımbız da çıkıyor.

Wireless ve Bluetooth kullanım olanaklarınız mevcut.

Hocam zaten bende palma daha yatkınım CS'de long bakarken hareket ettirmek daha kolay oluyor. Hocam peki ya 36000 DPI işe yarar mı?

Çok daha rahat edebilirsin o zaman deneyebileceğin bir yer bulabilirsen denesen daha iyi olur tüm soru işaretleri kalkar kafandan. DPI işini bilemiyorum

Geri
Yukarı