ASUS ROG GO 2.4 Kablosuz kulaklık nasıldır?

Bütçe
2500

Salvador17

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ASUS ROG GO 2.4 almayı düşünüyorum. Öyle saatlerce PC başında duran birisi değilim. Haftada toplam 10-12 saat PC başında durabiliyorum. Aynı fiyat bandında kablosuz kulaklardan Corsair'in ağırlığından ve G435'i mikrofon kalitesizliğinden dolayı eledim. Geriye F/P ASUS ROG GO kalıyor. Bana göre tek eksisi Bluetooth olmaması. Sizin kablosuz kulaklık öneriniz var mı?

Merhaba arkadaşlar ASUS ROG GO 2.4 almayı düşünüyorum. Öyle saatlerce PC başında duran birisi değilim. Haftada toplam 10-12 saat PC başında durabiliyorum. Aynı fiyat bandında kablosuz kulaklardan Corsair'in ağırlığından ve G435'i mikrofon kalitesizliğinden dolayı eledim. Geriye F/P ASUS ROG GO kalıyor. Bana göre tek eksisi Bluetooth olmaması. Sizin kablosuz kulaklık öneriniz var mı?

Bütçe ne kadar tam olarak?
2500'müş tamamdır.

Bakın bir hocam bu nasıl.

Kötü. Hs80 aldım mü-kem-mel. Öneririm.

Kablosuz diyorsanız eğer bu bütçe de çok da seçim yok gibi. Okumamıştım, o zaman ASUS ROG GO 2.4 alın.
Hocam merhaba. HS 80 modeli için rahatsız ediyor diyenler var ergonomik olarak. Siz ne dersiniz? Bir de ses performansı nasıl? Bende Blackshark V2x var, oyunlardaki ses performansı yetersiz. HS 80 modelinin oyun performansı nasıldır?

Kullandınız mı kulaklığı biraz incelediğimde halen asus un üstün yanları var. Kablolu kullanabilme, yazılım dan eko ayarı yapma gibi.

Kötü. Hs80 aldım mü-kem-mel. Öneririm.

Kablosuz diyorsanız eğer bu bütçe de çok da seçim yok gibi. Okumamıştım, o zaman ASUS ROG GO 2.4 alın.
Bana da öyle geliyor. Dediğim gibi çok fazla cs go, valorant tarzı fps oyunları oynamam. Daha çok hikayeli ve online(Silkroad gibi) oyunlar oynuyorum. Teamspeak te konuşma ve kablo dan kurtulmak için düşünüyorum ürünü. Belki ilerleyen zaman da Bf1-5 online modunu deneyebilirim.

Hocam merhaba. HS 80 modeli için rahatsız ediyor diyenler var ergonomik olarak. Siz ne dersiniz? Bir de ses performansı nasıl? Bende Blackshark V2x var, oyunlardaki ses performansı yetersiz. HS 80 modelinin oyun performansı nasıldır?
Ürün benim kafama göre büyük bile ve orta bir kafam var. Ergonomisi mükemmel. Yat uyu o kadar rahat. Oyuncu kulaklığı değil. Ama oyunlar da V2x'i geçtim V2 PRO'dan yana kalır durumu yok mükemmel. Hele ki basları tizleri mükemmel. Mikrofonu Hyperx QuadCast'tan daha iyi.

Hyperx Cloud Flight Hhsf1-Ga-Bk/g bunun dışında başka bir wiress kulaklık önerisi yoksa asus rog go 2.4 alıyorum o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı