ASUS ROG Keris imleç kayboluyor

Hocam önerecekleri mouse Rampage olur veya Game Booster tarzı falan İtopya'ya çok güvenmiyorum nedense.
Hocam öyle bir durum olursa ortalık sağlam karışır.

Hocam önerecekleri mouse Rampage olur veya Game Booster tarzı falan İtopya'ya çok güvenmiyorum nedense.

Sanırsam teknik servisi penta teknoloji onlara mail attım stok var mı diye sordum inşallah vardır veya onarım yapıp gönderirler.
Evet Penta'ydı. Onarım kabul etmeyin bence hocam, şahsi fikrim sıfırını alıp ürünü satmak. Ben öyle yaptım, garantiden değişim ürünü gelirse direkt satacağım, yeterince başım ağrıdı mousetan.

Hocam öyle bir durum olursa ortalık sağlam karışır.

Evet penta'ydı. Onarım kabul etmeyin bence hocam, şahsi fikrim sıfırını alıp ürünü satmak. Ben öyle yaptım, garantiden değişim ürünü gelirse direkt satacağım, yeterince başım ağrıdı mousetan.

Hocam ben fareden memnunum aslında ilk defa bu başıma bu olay geliyor.

Sanmam o kadar kötü ürün vermezler. Öyle bir durum olursa kabul etmeyin kesinlikle.

İade veya farklı mouse kabul etmem kesinlikle sadece değişim talep edeceğim.

Hocam ben fareden memnunum aslında ilk defa bu başıma bu olay geliyor.
Araştırırsanız bu gibi problem yaşayan birçok kullanıcı var, garantiye gönderdikten sonra sıfır ürün gelip o bile arıza yapan birine denk gelmiştim. Uğraşmaya gerek yok, fiyatı yüksekken satıp başka bir model almak çok daha mantıklı.

Ben HyperX PulseFire Haste tercih ettim ama şu an sadece beyaz-pembe rengi var ve 850₺. Renk değiştiğinde fiyat 1000₺'nin üstüne çıkıyor ve o fiyatları hak etmez. Aynı fiyata Razer cobra tavsiye ederim, boyutu ASUS ROG Keris ile neredeyse aynı.

Razer cobra düşünebilirim hocam bakalım penta teknoloji ne diyecek.

Ben HyperX PulseFire Haste tercih ettim ama şu an sadece beyaz-pembe rengi var ve 850₺. Renk değiştiğinde fiyat 1000₺'nin üstüne çıkıyor ve o fiyatları hak etmez. Aynı fiyata Razer cobra tavsiye ederim, boyutu ASUS ROG Keris ile neredeyse aynı.

Hocam sizce şu an mausenin stoğu var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı