ASUS ROG RTX 3080 vs ASUS TUF 3080 Ti vs Palit GameRock 3080 Ti

"Ben nedense Gamerocklara ısınamadım" demişsin hocam ondan attım. Yoksa haklısın düşük güç tüketimi = daha serin kart demek olabiliyor
Benim yaklaşımım hatalı hocam haklısınız. Ben bir çok elektronik eşyamı ikinci el altığım ve Gamerock serilerini özellikle LHR olmayan modellerde çok ucuz fiyatlarda gördüğüm için genel olarak aklımda ağır mining yapılmış olarak canlanıyor. 4060 alacak olsam Palit'i tercih eder geçerim ama soğutma 300w üstü kartlarda çok fark ediyor. Elimde Inno3D X3 3080 vardı bir dönem. Fırındı resmen fırın. Fanlar aşırı gürültülüydü. Bu mesajları sadece konu sahibi için değil de sonrasında da okuyacaklar için yazıyorum. Sahibinde çok uyguna Ventus, X3 tarzı kartlar bulunabiliyor ama çoğu kart yorgun (elektonik bir yorulma değil, çoğu nemi kontrol edilmeyen odalarda uzun süre çalışmış oluyor, X3 3080 kartımda korozyon vardı). O yüzden 2. el üst seviye kart alacak arkadaşların zamana ihtiyacı var. İlk kullanıcıdan genelde orta üst soğutmaya sahip açılmamış bir kart alıp sıcaklıklar yüksekse PTM7950 ile güzel bir temizlik sonrası mis gibi kullanabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı