ASUS ROG STRIX 2060 sistemde CW var

yunus emre

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi belli başlı oyunlarda bu sesi çıkarıyor. CS:GO, ETS 2 de V-Sync kapattığım zaman ya da ana ekranda. Oyundayken masaüstüne döndüğüm zaman. Ses kısık ama sinir eden bir ses ıslık sesi gibi. Ürünü alalı 6 ay oluyor. İlklerde çok takmıyordum ama bugün CS de böyle ses çıkarınca çok kafaya taktım. Sizce servise göndereyim mi değişim çıkar mı?
Sistem özelliklerim;
ASUS X570 F GAMING.
32 GB Corsair LPX 3000 MHz.
AMD Ryzen 7 5800X.
Corsair H150ı.

Kulaklık takılı olduğuna halde sesi duyuyorsan göndermelisin.

Kulaklık olsa hiç takmam kafaya. Sounbar ile oynuyorum ve Cooler Master HAF X 942 kocaman kasanin icinden disariya cikiyor ses. Kasada 4 tane 200mm fan olmasina ragmen. Sicaklik artinca ötmeye basliyor. Degisim karari ciksa kart su anda yok gibi bir şey.

Kulaklık olsa hiç takmam kafaya. Sounbar ile oynuyorum ve Cooler Master HAF X 942 kocaman kasanin icinden disariya cikiyor ses. Kasada 4 tane 200mm fan olmasina ragmen. Sicaklik artinca ötmeye basliyor. Degisim karari ciksa kart su anda yok gibi bir şey.
Garantiye yollayın kafanız rahat etsin.

Dostum elinde tutmanı öneririm. Oldu ki iade kararı alındı, o halde para iadesi alırsın ve bu piyasada o fiyata (Aldığın fiyattan emin değilim.) 1650 Super dahi bulamayabilirsin. Birkaç ay piyasanın oturmasını bekleyip garantiye gönderebilirsin.

Garantisi varsa sansinizi deneyin derim. Genelde ses rahatsiz etmedigi sürece ugrasmanizi tavsiye etmem ama, ses rahatsiz ediyorsa denemeye deger. Yalniz ayni modelde yine ayni sorunu yasamaniz muhtemel. Bu da aklinizda bulunsun.

Yil olmus 2021, hala su sacma soruna bir cözüm bulamadilar. O kadar para verip ekran karti aliyoruz, bir de böyle sacma sapan islerle ugrasiyoruz.

Garantisi varsa sansinizi deneyin derim. Genelde ses rahatsiz etmedigi sürece ugrasmanizi tavsiye etmem ama, ses rahatsiz ediyorsa denemeye deger. Yalniz ayni modelde yine ayni sorunu yasamaniz muhtemel. Bu da aklinizda bulunsun.

Yil olmus 2021, hala su sacma soruna bir cözüm bulamadilar. O kadar para verip ekran karti aliyoruz, bir de böyle sacma sapan islerle ugrasiyoruz.

Vallahi billahi yil olmus 2021 hala coil Wine devam ediyor. Bence çözüm bulmak istemiyorlar.
Dostum elinde tutmanı öneririm. Oldu ki iade kararı alındı, o halde para iadesi alırsın ve bu piyasada o fiyata (aldığın fiyattan emin değilim.) 1650 Super dahi bulamayabilirsin. Birkaç ay piyasanın oturmasını bekleyip garantiye gönderebilirsin.

Evet bende ondan korkuyorum. Para iadesinde 3500 verecekler. Ama o fiyata su anda ekran karti bulamayacagimi biliyorum. Ben en iyisi stoklar düzelene kadar bekleyeyim. Bilsem degisim ile ayni karti verecekler ugrasirim ama para iadesi isime.
Yaramaz.

Ürünü gönderdiğinde

1-) Sesin,kart performansına etki edip edilmediğine bakılıyor.
Ses performansa etki ediyorsa değişim veya para iadesi eğer değilse size kart geri gönderiliyor.

2-) Ses düzeyi belirli bir seviyenin altındaysa normal deniliyor üstündeyse değişim veya para iadesi yapılıyor.

3-) İstediğiniz sonucu alamazsanız eğer THH durumu taşıyorsunuz ve olayı anlatıyorsunuz,dava açıyorsunuz geçte olsa kazanıyorsunuz.

Tüm senaryoları yaşamış,uygulamış biriyim
Bunun ötesinde senaryo yok.

Geri
Yukarı