ASUS ROG STRIX GO 2.4 vs Gamenote Fuxi H3

Serhat .s

Centipat
Daha fazla  
Kablosuz kulaklık alacağım ROG GO 2.4 ile Fuxi H3 arasında kaldım. GO 2.4 alacaktım fakat kulaklık deriymiş o yüzden kararsızım. şu an fuxi H3 de kumaş olduğu için Fuxi alacağım galiba. Aralarında çok fazla fark var mıdır sizce? Bu arada Fuxi h3'e Rampage crack ile aynı diyenler olmuş, aynı değil. Ona göre yorum yaparsanız sevinirim.
Başka alternatif varsa bakabilirim. Bütçe 2K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz kulaklık alacağım ROG GO 2.4 ile fuxi H3 arasında kaldım. GO 2.4 alacaktım fakat kulaklık deriymiş o yüzden kararsızım. Şu an fuxi H3 de kumaş olduğu için fuxi alacağım galiba. Aralarında çok fazla fark var mıdır sizce? Bu arada fuxi h3'e Rampage crack ile aynı diyenler olmuş, aynı değil. Ona göre yorum yaparsanız sevinirim.

Fuxi H3 ROG GOnun yanından bile geçemez.

Kablosuz kulaklık alacağım ROG GO 2.4 ile fuxi H3 arasında kaldım. GO 2.4 alacaktım fakat kulaklık deriymiş o yüzden kararsızım. Şu an fuxi H3 de kumaş olduğu için fuxi alacağım galiba. Aralarında çok fazla fark var mıdır sizce? Bu arada fuxi h3'e Rampage crack ile aynı diyenler olmuş, aynı değil. Ona göre yorum yaparsanız sevinirim.

Hiç kullanmadım ama ben ROG alırdım, ROG kalite.

Yeni konular

Geri
Yukarı