ASUS ROG STRIX Mavi ekran hataları

Cestak

Femtopat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX son modellerden bir bilgisayar var. Arkadaşım dün BIOS güncellemesi yaptıktan sonra sanırım mavi ekran hatası almaya başlamış. Her yeniden başladığında farklı bir Windows hata kodu veriyor.
PFN_LIST_CORRUPT.
SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
System_thread_exceptıon
Gibi gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba tekrardan. Bu bilgisayar için başlangıç seçeneğini nasıl USB öncelikli yapabiliriz bilgin var mı?

Merhaba hocam. Windows kurulumu için öncelik vermenize gerek yok. PC açılışında F8 tuşuna basılı tutun, açılan menüden USB belleği (part 1) seçin.

Hocam hallettim format attımda sürücüleri kurarken mavi ekran verdi tekrardan.
Hangi sürücüyü kurarken verdi?

Windows 11 kurulumu deneyin. ASUS'un sürücü listesinde sadece Windows 11 sürücüleri var.

2024-05-20_06-39-43.png

Son düzenleme:

Windows 11 kurulumu deneyin. ASUS'un sürücü listesinde sadece Windows 11 sürücüleri var.

Eki Görüntüle 2200045
Tamamdır hocam sanirim hata bu win 11 deneyeceğim tekrar.

Eki Görüntüle 2200045
Reisim win 11 i kurdumda daha driver ları kurmadan mavi ekran verdi yine anlamadim gitti bu işi

Tamamdır hocam sanirim hata bu win 11 deneyeceğim tekrar.

Reisim win 11 i kurdumda daha driver ları kurmadan mavi ekran verdi yine anlamadim gitti bu işi
bu arada hocam güvenli modda sürekli bu uyarı geliyor: "Sistem, buy uygulamda yığın tabanlı bir arabelleğin taştığını algıladı. BU taşma, kötü niyetli bir kullanıcının bu uygulamanın denetimini ele geçirmesine olanak verebilir."

Son düzenleme:

Geri
Yukarı