ASUS ROG STRIX Scope II 96 vs VGN VXE ATK68

Lvrantum

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hangi klavye alınmalı? FPS oyunları oynuyorum ve bilgisayar başında kod yazıyorum. Fiyatları yüksek olduğu için danışma gereği duydum parasını hak eden bir şey olsun istiyorum.

Arkadaşlar hangi klavye alınmalı? FPS oyunları oynuyorum ve bilgisayar başında kod yazıyorum. Fiyatları yüksek olduğu için danışma gereği duydum parasını hak eden bir şey olsun istiyorum.
Duymamış olayım. VGN VXE ATK68'ı Scope ii ile yanyana koymak bile hatadır. VGN VXE ATK68 açık ara.

Scope II Wireless kullanıyorum 3 gündür, yazım hissiyatı, oyun hissiyatı muhteşem, sesi baya az. Apex Pro ile birlikte en beğendiğim tuş hissiyatı. Elite seviye 5-6 tane klavye kullandım. Bu şekilde yorum yapıyorum. Bende Coder + Lol gibi basit oyunlar oynuyorum ve özellikle kod yazma kısmında gerçekten nirvana.

Gerçekten gateron magnetic yerine nx switch nasıl önerebiliyorsunuz aklım almıyor.

Switchler rahatlıkla değişebiliyor. ROG Azoth kesinlikle daha kaliteli bir klavye. Ha, ayrıca NX Red'ler lubeli oldukları için cidden çok kaliteli hissiyat veriyorlar. Öyle Cherry MX gibi çöp switchlere benzemez.

Switchler rahatlıkla değişebiliyor. ROG Azoth kesinlikle daha kaliteli bir klavye. Ha, ayrıca NX Red'ler lubeli oldukları için cidden çok kaliteli hissiyat veriyorlar. Öyle Cherry MX gibi çöp switchlere benzemez.
VGN ATK68'ın yanına bile yaklaşamaz ikisi de. Bilmediğin klavyeler hakkında yorum yapma. NX switchler cherry mx varyantı kötü switchler. Gateron magnetic gibi manyetik bir switche karşı hiç şansları yok.

VGN ATK68'ın yanına bile yaklaşamaz ikisi de. Bilmediğin klavyeler hakkında yorum yapma. NX switchler cherry mx varyantı kötü switchler. Gateron magnetic gibi manyetik bir switche karşı hiç şansları yok.

Elimden çok fazla switch geçti merak etme. Şu anda orijinal Holly Panda kullanıyorum 🙂

Kesinlikle NX'leri çöp Cherry MX'ler ile karşılaştıramazsın. Arada çok büyük bir kalite farkı var.

Ayrıca PCB farkı göz ardı edilemez.

Elimden çok fazla switch geçti merak etme. Şu anda orijinal Holly Panda kullanıyorum 🙂

Kesinlikle NX'leri çöp Cherry MX'ler ile karşılaştıramazsın. Arada çok büyük bir kalite farkı var.

Ayrıca PCB farkı göz ardı edilemez.
PCB farkı göz ardı edilemez diyorsunda emin ol asus'un pcbleri çok daha kötü. Ayrıca ben de boş değilim merak etme 1 ay önce Orj holy pandalı RK61 verdim bir hafta öncesinde custom Z11T verdim TTC Brown switchli. Elimde kendi lubeladığım Huano dustproof red,Princess ve Holy panda switchler,Akko matcha green,V3 Yellowlar,Optical gateron yellow,Gateron G Pro yellow,Jwick V2 gibi tonlarca switch ve kasa var. Gateron Magnetic switchli Manyetik switch bir klavyeyi NX gibi berbat switchlerle kıyaslayamazsın çok büyük bir yanlışlık olur bu. Buraya Akko Mod 007 anniversary edition da atsalar sen ona da kötü dersin ne olduğunu bilmediğin için.

Geri
Yukarı