ASUS ROG STRIX X670E-F anakart için RAM tavsiyesi

wormcu

Femtopat
Daha fazla  
AM4 sistemimi sattım, şimdi AM5 için ustalarıma danışmak istedim.
Almak istediğim sistem.
Anakart ASUS ROG STRIX X670E-F
İşlemci geçici süreliğine Ryzen 7500F.
Bana ileriye dönük RAM tavsiyesinde bulunur musunuz? Almışken bir kere alayım, işlemcimi ileride değiştireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AM4 sistemimi sattım, şimdi AM5 için ustalarıma danışmak istedim.
Almak istediğim sistem.
Anakart ASUS ROG STRIX X670E-F
İşlemci geçici süreliğine Ryzen 7500F.
Bana ileriye dönük RAM tavsiyesinde bulunur musunuz? Almışken bir kere alayım, işlemcimi ileride değiştireceğim.

ASUS ROG STRIX o modelini ne zaman yazdıysam her yerde görmeye başladım bana da bırakın 😂

Expo açıp kullanıyorum, tabiki voltage değerlerini ayrıca girip kullanabilirsiniz. Fakat en stabil kendi değerleri ile çalışır.
Expo ile yaparız tabi ama ram çiplerin markaları önemli diyorlar o yüzden sordum .

ASUS ROG STRIX o modelini ne zaman yazdıysam her yerde görmeye başladım bana da bırakın 😂
Güzel anakarta benziyor ama kimisi sorunları olduğunu söylemiş . C
Güzel anakart ama bazılarında coil whine sorunu olduğu bazılarında soketkısmında sorunlar olduğu yazıyor o yüzden biraz ürkmedim değil . Başka önerebileceğin bu fiyat bandında anakart varmı ?

Expo ile yaparız tabi ama ram çiplerin markaları önemli diyorlar o yüzden sordum .

Güzel anakarta benziyor ama kimisi sorunları olduğunu söylemiş . C

Güzel anakart ama bazılarında coil whine sorunu olduğu bazılarında soketkısmında sorunlar olduğu yazıyor o yüzden biraz ürkmedim değil . Başka önerebileceğin bu fiyat bandında anakart varmı ?
cl30 6000mhz Hynix C die

EXPO ile yaparız tabii ama RAM çiplerin markaları önemli diyorlar o yüzden sordum.

Güzel anakarta benziyor ama kimisi sorunları olduğunu söylemiş. C

Güzel anakart ama bazılarında coil whine sorunu olduğu bazılarında soketkısmında sorunlar olduğu yazıyor o yüzden biraz ürkmedim değil. Başka önerebileceğin bu fiyat bandında anakart var mı?

Herkes bir şey diyor benim kulaklığada dediler bir şey ama hepsi öyle olacak diye bir şey yok brn yine de alırım onu almazsanız onun başka modelini de alabilirsiniz ama benim alma amacım o anakarttaki ses şiddeti ve kalitesi her anakartta yok bu dediklerim maalesef birkaç markada varsa var.

Herkes bir şey diyor benim kulaklığada dediler bir şey ama hepsi öyle olacak diye bir şey yok brn yine de alırım onu almazsanız onun başka modelini de alabilirsiniz ama benim alma amacım o anakarttaki ses şiddeti ve kalitesi her anakartta yok bu dediklerim maalesef birkaç markada varsa var.
Açıkçası Asus ürünü almam yaşadığım kötü olaydan sonra hakem heyetliğiz şu anda. Tercihen MSİ Carbon wifi alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı