ASUS ROG Tytan G30 Kutudan Çıkıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de TTNET'e sahipseniz kesinlikle gerekirse indirmek için 1 saat bekleyin ama indirip izleyin.

Güç kaynağının yukarda olması hava akımını olumsuz etkilemiyor mu ? Gerçi Asus bunun her tarafına fan döşemiştir ama bana saçma geldi.

Bir gün olur da hızlı bir net bağlarsam eve, bütün videoları indireceğim :)

Ben Giresun'a gidicem bugün. Sistem toplama videolarından birini indirdim. 1.86 GB 4-5 saatimi aldı. Artık Giresun'da bol bol izlerim. Diyalogları ezberlerim. :(

Güç kaynağının yukarda olması hava akımını olumsuz etkilemiyor mu ? Gerçi Asus bunun her tarafına fan döşemiştir ama bana saçma geldi.

Neredyse bütün PC'lerde PSU üstte oluyor. Ancak büyük Tower kasalarda aşağıda. Sorun olacağını sanmıyorum.

Zaten Tytan serisi bilgisayarlarda hiç bir zaman kablo karmaşası düzgün bir şekilde yapılmamıştır, sadece G30'da değil hepsinde böyle, o yüzden PSU üstte olsa bile fark olmaz.

CG8890

asus_rog_tytan_cg8890_gaming_desktop.jpg

CG8580

1243941-asus-tytan-cg8580-12.jpg

ROG Tytan kasası aslında giriş seviyesi bir kasayı andırıyor, galiba kablo kanalları bile düzgün şekilde yapılmamış veya hiç yok. O kasaya kutu gibi bir şey giydirmişler dış görünüşünün iyi olması için.

O da olmasa neredeyse şöyle bir kasa. :)

www.resimmax.com_bilgisayar_resimleri_1.jpg

Ali abinin eski "abi" imajı güzeldi. :D
Diablo 3 çıkıyor mu bu sefer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı