ASUS RX 550 4 GB alınır mı?

Nefe

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB RAM'de alıp bilgisayarımı güçlendirmeyi düşünüyorum toplam 1200 gibi bütçem var.
İşlemci: i5 760.
RAM: 4 GB.
Anakart: GigaBYTE-P55US3L.
2. El GTX 750 Tİ almanıız öneririm bu fiyat nedir arkadaş?

2. El GTX 750 Tİ almanıız öneririm bu fiyat nedir arkadaş?
2.el bulamadım yaşadığım şehirde.
Ona 864 TL vereceğinize şunu alın;BIOSTAR Radeon RX560 4GB (Dual Cooling) 128Bit GDDR5 Ekran Kartı (VA56C5RF41) | Teknobiyotik.

30 TL farkla RX 560 sahibi olacaksınız hem de çift fanlı.
iyide daha önce bu markayı hiç duymamıştım,benim verdiğim linkteki marka asus,güvenilir yani emin misiniz bu markaya güvenilir mi?

BIOSTAR çok eski bir anakart üreticisidir. Ekran kartı işine daha yeni başladı diye biliyorum ama fiyat performans ürünler yapıyor. Zaten sorun çıkarırsa iade edebilirsiniz Teknobiyotik genel olarak güvenilir bir site.

Bu arada belirteyim benim söylediğim kartı alırsanız işlemcinin değişmesi gerek çünkü işlemci bu karta yetersiz kalıyor onu da göz önünde bulundurun. Son tavsiyem RAM'i 8 GB almamanız yönünde. Elinizde bulunan RAM'i bulabilirseniz aynısından alın böylece Dual Channel çalışarak performans artışı sağlayacaktır. 8 GB RAM o sistem için yeterli.

BIOSTAR çok eski bir anakart üreticisidir. Ekran kartı işine daha yeni başladı diye biliyorum ama fiyat performans ürünler yapıyor. Zaten sorun çıkarırsa iade edebilirsiniz Teknobiyotik genel olarak güvenilir bir site.

Bu arada belirteyim benim söylediğim kartı alırsanız işlemcinin değişmesi gerek çünkü işlemci bu karta yetersiz kalıyor onu da göz önünde bulundurun. Son tavsiyem RAM'i 8 GB almamanız yönünde. Elinizde bulunan RAM'i bulabilirseniz aynısından alın böylece Dual Channel çalışarak performans artışı sağlayacaktır. 8 GB RAM o sistem için yeterli.
Başka bir konuda işlemcinin çok fazla sorun çıkarmayacağını okumuştum,ona güvenerek girdim bu işe,işlemciyi değiştirmem imkansız gibi duruyor maalesef,bir şansımı denemek zorundayım.

Hangisini alayım sizce?

Başka bir konuda işlemcinin çok fazla sorun çıkarmayacağını okumuştum, ona güvenerek girdim bu işe, işlemciyi değiştirmem imkansız gibi duruyor maalesef, bir şansımı denemek zorundayım.

Hangisini alayım sizce?

Tabii ki ilk seçenek aynı ürüne 150 TL fazla vermeye gerek var mı sizce? Ürünün 5 tane 5 yıldızlı yorumuda var onu alabilirsiniz. Bu arada darboğazı hesaplattığımda %15 gibi bir kayıp çıkıyor bu da 100 FPS yerine 85 FPS demek sizin için çok bir kayıp olacağını düşünmüyorum, hayırlı olsun...

Tabii ki ilk seçenek aynı ürüne 150 TL fazla vermeye gerek var mı sizce? Ürünün 5 tane 5 yıldızlı yorumuda var onu alabilirsiniz. Bu arada darboğazı hesaplattığımda %15 gibi bir kayıp çıkıyor bu da 100 FPS yerine 85 FPS demek sizin için çok bir kayıp olacağını düşünmüyorum, hayırlı olsun...
Çok teşekkürler...
Peki ekran kartım anakartıma uyumlu mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı