RX 550 4 GB alınır mı?

borabergex

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, buna benzer çoğu insan gördüm yazmışlar zaten ama benim değişik bir sorum var:

RX550 GB fakat MSI yapmış ve çift fanlı falan MSI yapınca güvenesim geldi açıkçası. Bir de OC halinde geliyor, daha da iyi gözüküyor. Şimdi bu diğerlerine göre farklı düz RX550 değil. O yüzden sorma gereği duydum. Linki bırakıyorum bir bakın.

O fiyata kesinlikle alınmasına müsaade edilmemesi gereken bir kart. 2. elden veya Aliexpress'ten falan GTX 970, RX 480, RX 570, RX 470 falan almaya çalışın kat kat kat kat daha iyi.

Daha ucuz fiyata daha iyi olan 560 Pulse modeli var.

RX 550'nin 2 GB VRAM'li olanı ve 128 Bit olanı alınabilir ancak 4 GB VRAM'li olan veya 64 Bit olan modeller (Pulse) fiyatını hak etmiyor.

Sisteminiz ve bütçeniz nedir?
İkinci el sıcak bakar mısınız?

Dostum yeni sistem dizeceğim, her şeyi hallettim ekran kartı kaldı kararsız kaldım sormak istedim bende ikinci el olayı pek iyi olmasa da oradan halledeceğim gibi gözüküyor 1500TL bütçem var.

2 GB versiyonuna göre 6 FPS kadar fark var günü kurtarabilir ama ağır oyunlar için geleceğe yatırım olarak tavsiye etmem mutlaka yükseltmen gerekir bu videoda performans farkı gösteriliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
APU'dan daha fazla performans verir lakin dediğim gibi gelecekte her oyunu oynayamazsın akıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı