Asus RX 580 4GB 1.114 Liraya alınır mı?

Ben 1-2 Ay önce Asus Dual RX 580 8GB O.C modelini 1200 TL'ye almıştım. Şimdi satıp daha üst bir karta geçtim ama memnundum. 8GB VRAM çok önemli değilse alabilirsin, fiyatı uygun.

Armor serisi almışsın, hem de RX 570. Çok da ucuz değil. Ancak oyunlar güzel, keşke ben de az erken alabilseydim.
Fiyat iyi, bildiğim kadarıyla dual serisinin soğutması iyi baya.
İki bedava oyun geldi yanında, The division 2 ve World war Z herhalde şu anda piyasa değeleri 500 TL. Gibi.

İki bedava oyun geldi yanında, The division 2 ve World war Z herhalde şu anda piyasa değeleri 500 TL. Gibi.
Geçen bu kartı HB'de 730₺'ye gördüm. Fiyatını fena almamışsın, oyun hediyesi de güzel. Ama kartlarını o aralıkta alan herkese hediye edildi oyunlar.
Ve Armor serisi hiç önerilmiyor.

Geçen bu kartı HB'de 730₺'ye gördüm. Fiyatını fena almamışsın, oyun hediyesi de güzel. Ama kartlarını o aralıkta alan herkese hediye edildi oyunlar.
Ve Armor serisi hiç önerilmiyor.
Asus GTX 760 2GB sonrası bana ilaç gibi geldi, kasa içi soğutma sorunum yok. Hiç ısı sorunu ve "Wattman hatası" almadım, bence şehir efsanesi olabilir bu yanlış sistem kuranların hatasını bu karta yüklememek gerek. Bilgi için teşekkür ederim.🖖🤓

Coil whine, ısınma sorunu ve 4gb senin için sorun olmayacaksa al.. ben de bu soruyu sormak için buraya üye olmuştum ama başlık açmadan almaya karar verdim. sapphire nitro rx 580 4gb aldım. Coil whine ve ısınma sorunu az da olsa var. Gerçi rtx 2060 lardaki sorunları okudukça gözlerim doluyor :) Armor alma da onda daha fazla şikayet var. Sapphire de daha önce sıkıntı yaşamıştım.. Amd sistem toplayacağım 1 sene idare etsin yeter..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı