Asus Ryzen Anakartlar Hepsiburada'da Ön Siparişte

Asus dan ziyade MSI ve Gigabayte anakartları merak ediyorum. Asus da orta ve giriş seviyesi anakartlarda PCI-Express hatlarında metal güçlendirmeler yok. Zaten B250 alan da MSİ alıyor genelde.

Asus dan ziyade MSI ve Gigabayte anakartları merak ediyorum. Asus da orta ve giriş seviyesi anakartlarda PCI-Express hatlarında metal güçlendirmeler yok. Zaten B250 alan da MSİ alıyor genelde.
Metal güçlendirmeler olmasın ne olacak? Ben gayet beğendim güzel tasarım yapmışlar.

Waiting for cheap MOBOS... Asus makes its MOBOS or graphic cards very expensive. (English forever)

Ne gerek var hocam. Anakart ve işlemciyi değiştir yeter (y)
Sıfırdan sistem toplasaydım Ryzen alırdım direk. Çok beğendim ve ilgimi çekti. Yıllardır İntel'in kazığını yiyoruz. :) Umarım fiyatları düşürür İntel.

Metal güçlendirmeler olmasın ne olacak? Ben gayet beğendim güzel tasarım yapmışlar.

Sıfırdan sistem toplasaydım Ryzen alırdım direk. Çok beğendim ve ilgimi çekti. Yıllardır İntel'in kazığını yiyoruz. :) Umarım fiyatları düşürür İntel.
İntel ve fiyat düşürmek! Aman tanrım didim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı