ASUS sistem açılma ekranında takılı kalıyor

MustafaMrc0643

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarım ASUS'un açılma ekranında takılı kalıyor. Fişi çekip takıyorum. Bu sefer de onarıma hazırlanıyor diyor ama bu sefer de o ekranda kalıyor. 50. denemenin ardından şu an bilgisayarımı açtım fakat tekrar kapatıp açmaya çalıştığımda gene aynı hatayla karşılaşacağım. 15-20 dakika bekliyorum hiçbir değişiklik olmuyor. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? Şu anlık kapatmak yerine uyku modunda kullanacağım. Bir çözümünü bulana kadar.

HDD/SSD sorunu olabilir. Siz yine de bu seçenekleri deneyin.

https://support.microsoft.com/tr-tr/windows/windows-ta-kurtarma-seçenekleri-31ce2444-7de3-818c-d626-e3b5a3024da5

Taktırdığınız yerle görüşün imkan varsa. Teste tabi tutsunlar.
Her zaman götürdüğüm bilgisayarcıma götürdüm. Taktığı gün bir sorun yoktu. Sonraki gün bu bilgisayarımda HDD gözükmemeye başladı. Sonra kasanın içini açtım kabloları falan taktım çıkardım.Geri gözükmeye başladı. Sonraki gün tekrar gözükmedi HDD. Bu sefer uğraşmaya üşendim. Sonra zaten bilgisayar açılmamaya başladı.Bilgisayarcıma yazdım HDD gözükmüyor abi diye"Hafta içi getir bakalım"dedi ama şu sıralar götürme imkanım yok. Kendim halledemezmiyim

Geri
Yukarı