ASUS TUF A15 R7 7735HS - RTX 4060 alınır mı?

Şimdi gördüm arkadaşın bilgisayarı ASUS TUF'muş, anlıyorum şimdi. Servise düşünce anlar dediklerimi, umarım düşmez tabi de.
Şahıs sen söyle biz ne alalım? Excalibur servisi kötü, MSI Servisi kötü, Acer servisi kötü, Asus servisi kötü, Monster'i bi kitle övüyor bi kitle gömüyor zaten.

Ya hocam 30000 bandında bir ASUS TUF A15 4060 mı var mantıklı, nereye baksam bu modeli görüyorum.

Dostum piyasayı sürekli incelemiyorum 1 sene oluyor ben cihazımı alalı. Ondan 1 sene önce de TUF aldım, premium ve alt sınıf modellerinde de sorun yaşıyorsam bir firmanın, servis kalitesi de ikisinde de rezaletse deneyimlerimi ben paylaşırım ki başkaları da aynısını yaşamasın, derdim bu benim.

Hacı sen söyle biz ne alalım? Excalibur servisi kötü MSI Servisi kötü Acer servisi kötü ASUS servisi kötü Monster'i bir kitle övüyor bir kitle gömüyor zaten.

Hacı hocaya geçtik şimdi de :) Benim diğer firmalar hakkında bir tecrübem yok, konuşamam. Monster için 2 arkadaşım kullandığı için onların deneyimlerinden yola çıkarak söyleyebilirim, bir örnekte arkadaşımın kullanıcı hatası olmasına rağmen kırdığı LAN portu garanti kapsamında değişti, diğer arkadaşımın ses kartındaki problemden dolayı aynı şekilde değişim yapıldı, fanları ve termal macunları da yenilendi. Ben ASUS'a kendim tespit ettiğim ve doğru olan problemi anlatmaya ve garanti kapsamına sokmaya çabalarken arkadaşların işleri 3-4 gündeydi yanlış hatırlamıyorsam istemedikleri hizmetler dahil çözülüyorsa, ben tabii ki Monster'ın servisi iyi diyebilirim. ASUS'un rezil, diğer markaları da bilmem, nokta.

Hacı hocaya geçtik şimdi de :) Benim diğer firmalar hakkında bir tecrübem yok, konuşamam. Monster için 2 arkadaşım kullandığı için onların deneyimlerinden yola çıkarak söyleyebilirim, bir örnekte arkadaşımın kullanıcı hatası olmasına rağmen kırdığı LAN portu garanti kapsamında değişti, diğer arkadaşımın ses kartındaki problemden dolayı aynı şekilde değişim yapıldı, fanları ve termal macunları da yenilendi. Ben ASUS'a kendim tespit ettiğim ve doğru olan problemi anlatmaya ve garanti kapsamına sokmaya çabalarken arkadaşların işleri 3-4 gündeydi yanlış hatırlamıyorsam istemedikleri hizmetler dahil çözülüyorsa, ben tabii ki Monster'ın servisi iyi diyebilirim. ASUS'un rezil, diğer markaları da bilmem, nokta.
Tamam düzelttim, benim de Monster hakkında kötü yorum yapan arkadaşlarım var yapacak bir şey yok, nokta.

Dostum piyasayı sürekli incelemiyorum 1 sene oluyor ben cihazımı alalı. Ondan 1 sene önce de TUF aldım, premium ve alt sınıf modellerinde de sorun yaşıyorsam bir firmanın, servis kalitesi de ikisinde de rezaletse deneyimlerimi ben paylaşırım ki başkaları da aynısını yaşamasın, derdim bu benim.

Valla bu iş insanı o kadar kararsız bırakıyor ki en sonunda bilgisayarı iade edip yeniden masaüstü toplayacak kıvama geldim ama işin kötüsü monster vs fp olarak çok kotu hocam

Vallahi bu iş insanı o kadar kararsız bırakıyor ki en sonunda bilgisayarı iade edip yeniden masaüstü toplayacak kıvama geldim ama işin kötüsü Monster vs F/P olarak çok kotu hocam

Kardeşim sen almışsın artık bundan sonra niye kararsızsın :D Kullan artık en ufak sorun hissettiğinde de hemen garantine başvur yapacak bir şey yok. Ben globalde de acayip sorunlar görüyorum, kendim de bunca senelik laptop kullanıcısıyım birçok marka denedim, ASUS kadar acayip sorunlar yaşadığım bir marka olmadı maalesef. Buna rağmen arkadaşım benim de kullandığım TUF 1660 Ti 2020 modeli olması lazım kullanıyor, hiç sorun yaşamadı garantisi dolana kadar, umarım bundan sonra da yaşamaz. Yani elektronik şans işi, ama en azından servisi düzgün, verdiğin ücreti hak eden bir firmaya para ver demeye çalışıyorum insanlara. Yoksa anlıyorum neden ASUS alınıyor, ben de aynı sebeplerden ötürü 2 kez almışım, ama ikisinde de sorunlar yaşadım. Marka fanboyluğu yapacak halimiz yok zaten dolar almış başını gitmiş...

Yeni konular

Geri
Yukarı