ASUS TUF A15 yüksek bellek kullanımı ve FPS düşmesi

Asilkannnn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ASUS TUF A15 laptop kullanıyorum 1650 Ti ekran kartı ve Ryzen 7 4800 h işlemcim var fakat oyunlarda aşırı FPS düşmesi oluyor ve oyunları oynayamıyorum.

Bilgisayara format atınca ilk 2 hafta süper oluyor bilgisayar fakat 2 hafta geçince droplar başlıyor oyunlardaki ne olur yardım edin kafayı yiyeceğim oyunlarda bellek kullanımı %90 CPU da %90 oluyor sonra düşüyor tekrar yükseliyor falan.

Armoury Crate kullandıgım için pil kısmında o seçenekler yok ama Armoury Crate de sessiz performans ve Turbo var sessizi mi kullanmalıyım?
Yaptım dediğiniz bütün ayarları hiçbiri işe yaramadı maalesef sanırım garantiye göndereceğim kafayı yiyeceğim çünkü.

Anlıyorum. Armoury Crate'de ses rahatsız etmiyorsa Turbo kullanmanı tavsiye ederim. Eğer bu güne kadar sessizde kullandıysan bu nedenle FPS düşüşü yaşamış olabilirsin.

Anlıyorum. Armoury Crate'de ses rahatsız etmiyorsa Turbo kullanmanı tavsiye ederim. Eğer bu güne kadar sessizde kullandıysan bu nedenle FPS düşüşü yaşamış olabilirsin.

Bakın olay şu ben hiçbir ayar değiştirmiyorum ona rağmen oyunda FPS düşmesi yaşıyorum 2 hafta öncesine kadar bilgisayarım aşırı iyiydi her oyunu oynuyordum fakat şimdi deli gibi FPS düşmesi yiyorum hiçbir ayar değiştirmeme rağmen donanımsal oldugunu dusunuyorum sorunun.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı