ASUS TUF F15 Pilde performans kaybı

Gayet normal. Sarjdan cikarinca Armoury Crate'den guc tasarrufu modu vardi sanirsam onu aktiflestir duzelir ama oyun oynatmaz.
hocam merhaba ben asus tuf gaming a15 kullanıyorum
rtx 3050
r5 7000 serisi
hocam bende de aynı şekilde pildeyken örneğin gta fiş takılırken 120 fps falan alıyorum
fakat pildeyken 20 25 fps alıyorum ama sabit değil oyun sürekli çöküyor arada 100 fps oluyor anlık yırtılmalar oluyor bunun çözümü nedir hocam her yolu denedim ya aldığım yerde ilgilenmiyor hatta pildeyken oyun acıyorum pc kendini kapatıyor 1dk sonra kendiliğinden açılıp bir daha kapanıyor ikinciye açıyor kendıni
nasıl olucak pildeyken hiç oyun oynayamayacakmıyız ?

fişteyken hiç bir sorun yok
düşünüyorum acaba pildeyken işlemcinin ekran kartınımı kullanıyor diye ama ona nereden bakacağımı bilmiyorum

hocam merhaba ben asus tuf gaming a15 kullanıyorum
rtx 3050
r5 7000 serisi
hocam bende de aynı şekilde pildeyken örneğin gta fiş takılırken 120 fps falan alıyorum
fakat pildeyken 20 25 fps alıyorum ama sabit değil oyun sürekli çöküyor arada 100 fps oluyor anlık yırtılmalar oluyor bunun çözümü nedir hocam her yolu denedim ya aldığım yerde ilgilenmiyor hatta pildeyken oyun acıyorum pc kendini kapatıyor 1dk sonra kendiliğinden açılıp bir daha kapanıyor ikinciye açıyor kendıni
nasıl olucak pildeyken hiç oyun oynayamayacakmıyız ?

fişteyken hiç bir sorun yok
düşünüyorum acaba pildeyken işlemcinin ekran kartınımı kullanıyor diye ama ona nereden bakacağımı bilmiyorum
Pildeyken tam performans çalışmaz zaten PC hocam.Prizde oynamanız lazım

çözen varmı problemi ?
hocam bu problem çözüldü mü ben de asus tuf gaming a15 kullanıyorum
rtx 3050
r5 7000 serisi
pildeyken hiç oyun oynatmıyor hocam hatta oyun çöküyor veya cihaz kendini kapatıyor

hocam bilmiyorum ne düşünürsünüz ben arkadaş ile yan yana oynuyorum o pilde oynuyor 100 fps alıyorken 70 fps alıyor
her oyunda öyle sadece yüzde yirmi fps kaybediyor bende oyun çöküyor hocam ve onun kartı gtx 1650 bende rtx 3050 işlemcide ona göre iyi fakat o gayet iyi oynuyor benim cihaz da eski de değil yeni aldım bir ay olmadı

neden böyle yani ben oynatsın istiyorum sürekli gta 5 online atıyor sürekli ama

Son düzenleme:
Hocam bu problem çözüldü mü ben de ASUS TUF Gaming A15 kullanıyorum
RTX 3050
R5 7000 serisi
Pildeyken hiç oyun oynatmıyor hocam hatta oyun çöküyor veya cihaz kendini kapatıyor

Hocam bilmiyorum ne düşünürsünüz ben arkadaş ile yan yana oynuyorum o pilde oynuyor 100 FPS alıyorken 70 FPS alıyor
Her oyunda öyle sadece yüzde yirmi FPS kaybediyor bende oyun çöküyor hocam ve onun kartı GTX 1650 bende RTX 3050 işlemcide ona göre iyi fakat o gayet iyi oynuyor benim cihaz da eski de değil yeni aldım bir ay olmadı

Armoury Crate kaldır g-helper kur hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı