ASUS TUF FX507ZU4-LP050W Rocket League'de 15 FPS'e düşüyor

ASKaraca

Femtopat
Daha fazla  
Bir süredir bilgisayarımla oyun oynamıyordum. Bugün girdim önce CS2 girdim ama FPS aşırı düşüktü ben de daha optimize olmamıştır diyerek kapattım. Sonrasında Valorant girdim Valorant'ta da normalde aldığım FPS'den çok daha düşüktü. FPS sonrasında Rocket League gireyim dedim girdim onda da 144 FPS civarlarında takılırken 15-20'lere düşmüştü. Bilgisayarımın linkini bırakıyorum özellikleri isteyenler için: ASUS Tuf FX507ZU4-LP050W/Core i7-12700H İşlemci/8GB RAM/512GBSSD/RTX4050Ekran Kartı/15.6''/WIN11 Laptop Gri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni nesil laptoplara hakim değilim fakat işinize yarayabilir.

Neyi değiştiriyor: Bilgisayarın anakartındaki ya da işlemcideki zayıf ekran kartı kullanıldığı için FPS düşüşü yaşanır.

Teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni nesil laptoplara hakim değilim fakat işinize yarayabilir.

Neyi değiştiriyor: Bilgisayarın anakartındaki ya da işlemcideki zayıf ekran kartı kullanıldığı için FPS düşüşü yaşanır.

Teşekkür ederim Aygıt Yöneticisi'nden baktım sıkıntılı olduğu için Windows durdurmuş sürücüyü silip yükledim düzeldi yardımın için sağ ol.

Geri
Yukarı