ASUS TUF Gaming VG249Q1A 120Hz alamıyorum

ReDTrBoy

Centipat
Daha fazla  
Monitör
ASUS TUF Gaming VG249Q1A
ASUS TUF Gaming VG249Q1A monitör aldım htmı kablosu ile Max 120 Hz alıyorum galiba kablodandır diye htmı 2.0 kablo aldım ve sonuç yine aynı monitörde overclock ayarları da kilitli sizce ne yapmalıyım. Benim aklımda htmı to DP kablosu almak var ama olur mu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün HDMI girişleri 1.4 sürümü, kabloyu 2.0 alsan da değişen bir şey olmaz. Bağladığın cihazın HDMI sürümüne de bakıp ona göre HDMI to DP kablo alabilirsin.

1702123204933.png

Laptopta mini DP portu vardır diye düşünüyorum. En sorunsuz o şekilde bağlayabilirsin.

Monitörün HDMI girişleri 1.4 sürümü, kabloyu 2.0 alsan da değişen bir şey olmaz. Bağladığın cihazın HDMI sürümüne de bakıp ona göre HDMI to DP kablo alabilirsin.

Eki Görüntüle 2046429

Laptopta mini DP portu vardır diye düşünüyorum. En sorunsuz o şekilde bağlayabilirsin.

Maalesef mini DP portu yok HDMI to DP alıp deneyeceğim.

Eki Görüntüle 2046429

HDMI to DP kablosu aldım fakat görüntü gelmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı