ASUS TUF Gaming VG27AQL1a ile VG27AQ1A farkları nelerdir?

bgnay01

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bütçem az çok 8000-13000 TL arasında ve beni 2 yıl idare edebilecek 2K, IPS panel, 27 veya üstü inç olan monitör arıyorum. Elimde iki tane seçenek var ancak aklıma takılan birkaç soru var. Mesela VG27AQL1a modeli hakkında daha az bilgi bulabiliyorum ancak onun pivot olarak kullanılabilmesi ve hareketliliğinin daha geniş olması nedeniyle onu almak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla VG27AQL1a ile VG27AQ1A arasında teknik açıdan hiçbir fark gözükmüyor. Söylediğim gibi çok fazla VG27AQL1a hakkında çok kaynak vs bulamadığım için biraz şüphelendim. Acaba bir kronik sorunu mu bulunmakta. Benzer özelliklerde memnun olduğunuz monitörler varsa ve paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam attığın linklerde biri 1080p diğeri 2K. Alternatif düşünürsen yine ASUS'un VG27AQ modeline bak sağlam bir monitör.

Hocam haklısın, dediğim gibi pivot olarak kullanılabiliyor oluşu çok avantajlı. Attığın modeli inceleyeceğim.
Teşekkürler...

Buyurun bu ürünü tercih edin.

Attığınız monitörü inceledim hocam. Aslında tam aradığım monitör bu hem pivot olarak da kullaılabiliyor. Fikriniz için teşekkürler...

Geri
Yukarı