ASUS TUF VG249Q3A vs HP Omen 23.8" 165 Hz 1ms IPS monitör

Bütçe
6.000 TL

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
Dostlar bu iki monitör arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Bütçem 6K eğer siz de ürün önerecekseniz vatan Teknosa, İtopya ya da MediaMarkt gibi elden alacağım yerlerin linkini atın. İnternetten almak istemiyorum, kendim gidip görüp elden almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hz değerleri farklı (çok etki etmese de), Harici hoparlör var, Adaptive sync uyumlu. HP modelin parlaklık değerleri biraz daha fazla ve pivot özelliği var. Onun dışında çoğu özellikleri aynı. Asus kullanıyorum ben kimileri kronik ghosting olan modelleri olduğunu söylüyor fakat ben yaşamadım daha.

Mağazadan gör, Hepsiburada'dan al. Teknosa'da teşhir olarak R25i-30'u rahatlıkla görüp inceleyebilirsin.

Attığın iki monitör de o fiyatlardan alınmaz, ayrıca HP Omen 23.8 olanın kontrast oranı zayıf, bu da kötü siyah performansı demek. VG249Q3A kötü monitör değil ancak attığın linkteki fiyatı berbat, ayrıca o kadar parayı verdikten sonra bir de üstüne daha ucuza satılan ve daha iyi olan modellerden vazgeçmiş olacaksın ki bu da kötü bir satın alım yaptığın anlamına gelir.

Mağazadan gör, Hepsiburada'dan al. Teknosa'da teşhir olarak R25i-30'u rahatlıkla görüp inceleyebilirsin.

Attığın iki monitör de o fiyatlardan alınmaz, ayrıca HP Omen 23.8 olanın kontrast oranı zayıf, bu da kötü siyah performansı demek. VG249Q3A kötü monitör değil ancak attığın linkteki fiyatı berbat, ayrıca o kadar parayı verdikten sonra bir de üstüne daha ucuza satılan ve daha iyi olan modellerden vazgeçmiş olacaksın ki bu da kötü bir satın alım yaptığın anlamına gelir.

Hocam panel nedir bunda tam göremedim attığınız linkte IPS panel istiyorum ve elden almak istememin sebebi kargo süreciyle filan uğraşmak istemiyorum bulunduğum bölgeye medimarkt Teknosa vatan İtopya gibi mağazalar oldukça yakın. Garantiyle ilgili bir şey oldu mu gidip değiltirebilirim ürünü ama internete bu süreç daha uzun sürüyor ve internetten daha önce çok kazık yedim ondan dolayı hep alışverişlerimi düşük fiyatta tuttum çoğu şeyi elden almaya çalıştım eğer attığınız monitör IPS panelde ve mağazalarda fiyat farkı çok yoksa gidip elden alacağım. Link atma şansınız var mı hangi mağazada var ve bu monitör ASUS'dan daha mı iyidir.

Hocam buna nedersiniz hoşuma gitti bu da iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı