ASUS TUF VG24VQ ile AOC 27G2U takaslanır mı?

wildrage

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar. Bende ASUS TUF VG24VQ monitör var ve buna AOC 27G2U ile takas teklifi geldi. Sizce yapmalı mıyım? Daha mı iyidir?

ASUS TUF VG24VQ

AOC 27G2U

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi akşamlar. Bende ASUS TUF VG24VQ monitör var ve buna AOC 27G2U ile takas teklifi geldi. Sizce yapmalı mıyım? Daha mı iyidir?

ASUS TUF VG24VQ.

AOC 27G2U.

VA panel alma ben aldım pişmanım agır ghosting var.

Konuyu nedense dikkatli okumamış kimse. Konu sahibinin elinde olan ürün ASUS, takas teklifi ise AOC. VG24VQ kötü bir model, 27G2U ise en iyi 1080p 27" monitörlerden bir tanesi. 27G2U'ya geçtiğinde hissedeceğin tek eksi kontrast olacak çünkü VA paneller kontrast olarak IPS panellerden daha iyidir ama bunun dışında tamamen upgrade yapmış olacaksın.

Direkt takasla.

Konuyu nedense dikkatli okumamış kimse. Konu sahibinin elinde olan ürün ASUS, takas teklifi ise AOC. VG24vq kötü bir model, 27G2U ise en iyi 1080p 27" monitörlerden bir tanesi. 27G2U'ya geçtiğinde hissedeceğin tek eksi kontrast olacak çünkü VA paneller kontrast olarak IPS panellerden daha iyidir ama bunun dışında tamamen upgrade yapmış olacaksın.

Direkt takasla.

Benden önceki yazan arkadaşın yazısını gördüm öyle sanıp yanıtımı yolladım, ürünlere bakmadım bile. Haklısın hocam.

Konuyu nedense dikkatli okumamış kimse. Konu sahibinin elinde olan ürün ASUS, takas teklifi ise AOC. VG24vq kötü bir model, 27G2U ise en iyi 1080p 27" monitörlerden bir tanesi. 27G2U'ya geçtiğinde hissedeceğin tek eksi kontrast olacak çünkü VA paneller kontrast olarak IPS panellerden daha iyidir ama bunun dışında tamamen upgrade yapmış olacaksın.

Direkt takasla.

Sağ olun bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı