Asus VA24EHE vs LG 24MK430H-B

Acer vg240 serisini tavsiye ederim.Bin tlye alabileceğin en iyi monitör. IPS panel, 75hz, 1ms

Işık sızması vb gibi durumlar ne derece olur o açıdan kararsız kaldım hocam. Yoksa İnternet'te sizin attığınız ve muadili birçok ürünü iki haftadır araştırıyorum. Başlıktaki 2 monitörü Ankara içi mağazadan alabileceğim için yazdım. Teknoloji şans işi tabii.

Işık sızması vb gibi durumlar ne derece olur o açıdan kararsız kaldım hocam. Yoksa İnternet'te sizin attığınız ve muadili birçok ürünü iki haftadır araştırıyorum. Başlıktaki 2 monitörü Ankara içi mağazadan alabileceğim için yazdım. Teknoloji şans işi tabii.
Teknoloji işi şans işi hocam. Elinize ne gelirse. Ben 2 hafta önce aldım. Tertemiz geldi. Hiçbir sorunu yok.
Teknoloji işi şans işi hocam. Elinize ne gelirse. Ben 2 hafta önce aldım. Tertemiz geldi. Hiçbir sorunu yok. Attığım linkteki adamdan aldım ben. 959 tllik.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı