ASUS VG248QG DisplayPort kablosu değiştirilmeli mi?

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta yazan monitörü kullanıyorum içinden çıkan DisplayPort kablosu ile 165Hz 1080P de forumda gördüğüm kadarı ile herkes paugge DisplayPort 1.4 bu kabloyu öneriyor, bunu alıyor. Normal çıkanı kullanmıyorlar. Sizce de gerek var mı 100 TL ucuz değil. Şu anki kablo ile hiçbir sıkıntı yaşamadım da görmedim de. Sizce gerek var mı 100 TL verip vesa uyumlu o kabloyu almaya.

Ne zaman gerekli oldugunu söyleyim !

Öyle monitör ü alır almaz ben birde 1.4 DP kablo alayım demek olmuyor . Kutu içinden çıkan DP kablonuzu aldınız. yüksek çözünürlük ve hertz de ghostin,motion vb. sorunlar ile karşılaşıyorsanız o kabloyu değiştiriniz. sorun yoksa aynen devam ediniz.

H
Ne zaman gerekli oldugunu söyleyim !

Öyle monitör ü alır almaz ben birde 1.4 DP kablo alayım demek olmuyor . Kutu içinden çıkan DP kablonuzu aldınız. yüksek çözünürlük ve hertz de ghostin,motion vb. sorunlar ile karşılaşıyorsanız o kabloyu değiştiriniz. sorun yoksa aynen devam ediniz.
Hiç bir sıkıntı yaşamadım da görmedim de o zaman almamaya karar verdim teşekkürler hepinize.

Bende bunun QR modeli vardı. O da 165 Hz 0.5 ms ama siyah renklerde pikselleşme oluyordu. Şimdi bunu almayı düşünüyorum. Bunda sıkıntı yaşayan yokmuş galiba.
Ben internette ne kadar.test varsa hepsini yaptım hiç bir sorun çıkmadı umarım da çıkmaz .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı