ASUS VG27AQML1A vs MSI G274QPX

ugul23

Centipat
Daha fazla  
ASUS VG27AQML1A modeli ile MSI G274QPX modeli arasında kaldım. Normalde ASUS'u alacaktım fakat yorumlarının kötü olduğunu gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS VG27AQML1A modeli ile MSI G274QPX modeli arasında kaldım. Normalde ASUS'u alacaktım fakat yorumlarının kötü olduğunu gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

ASUS'un nerede yorumlarını kötü gördünüz hocam? Ben bu asusutan aldım da merak ettim kim ne sorun yaşamış. Yeni monitör olduğu için pek inceleme vs yok. Kodunda M olmayan eski modeli hakkında yorumlar var 4 sene önceki.

ASUS'un bu modelinin testlerinin yapıldığı bir kaynak yok. Kötü veya iyi demek şu an için zor. Fakat ASUS'un VG varyantlı bazı modelleri iyidir. Değerlendirilebilir.
Benim önerim HP'dir.

Hocam selam. Evet kullandım. Işık sızması falan şu an kullandığım TUF Gaming VG27AQML1A'ten çok daha iyiydi. Bunda azcık glow var onda neredeyse yoktu şansıma.
Hocam o monitörde düşük ışıkta arada titreme yaşadım. Neyle alakalıydı bilmiyorum. Mesela twiterdan bir anda başka bir ekrana geçince ekranın ışığı kısılıp açılıyordu. Belki bir ayarı vs vardı ama bilmiyorum. Onun haricinde uyguna ASUS'u denk getirmeseydim değişmezdi. Bir de ayağı çok oynuyordu sağa sola dönmüyordu bende demek ki kullanıyormuşum ki sürekli yerini moniyötü çevirmek zorunda kalıyordum. Mesela bu asus deli gibi sağlam otuyor masaya.

Dostlar MSI G274QPX'i aldım gayet memnunum diğer arkadaşlar da ASUS'tan memnun kalmış istediğinizi alın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı