Asus Vn247H mi Aoc2461fwh mi?

Yardımlarınız için çok teşekkürler. Muhtemelen Aoc' un monitörünü alacağım. 1ms fark var bunun pek bir etkisi olacağını düşünmüyorum. 75hz yapılabildiğini bilmiyordum alırsam kesinlikle yapacağım. Bir sorum daha olacaktı. Görüntü kalitesi olarak ikisinin bir farkı var mıdır? Ayrıca Vatan Bilgisayar' dan almayı düşünüyorum. Daha ucuz ve güvenilir bir yer var mıdır?

Son düzenleme:
Yardımlarınız için çok teşekkürler. Muhtemelen Aoc' un monitörünü alacağım. 1ms fark var bunun pek bir etkisi olacağını düşünmüyorum. 75hz yapılabildiğini bilmiyordum alırsam kesinlikle yapacağım. Bir sorum daha olacaktı. Görüntü kalitesi olarak ikisinin bir farkı var mıdır? Ayrıca Vatan Bilgisayar' dan almayı düşünüyorum. Daha ucuz ve güvenilir bir yer var mıdır?
Görüntü kalitesi olarak ikisi de TN Panel olduğundan pek çok fark olmaz, ama VN247Hde ölü piksel, çok fazla ışık sızması sorunu yaşayan insan çok. Vatandan alın, şimdi mobildeyim, bakamıyorum. Eksen ve inventus da varsa ve ucuzsa onlardan da alabilirsiniz.

Görüntü kalitesine bakabilirsin, ölü piksel testini alırken yapabilirsin zaten, ben internette araştırdım sorun yaşayan 4 kişinin konusu vardı dikkatimi çeken. Vatan'a gittiğimde monitörler arasında kontrol edince Asus VN247H aldım, tabi ben 3 monitör alacağım için, monitör adaptörünün içinde olması benim için büyük etkendi. AOC'de adaptör monitör dışındaydı. Ben 2 adet VN247H aldım ikisinde de sorun yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı