Satılık Asus VX228H Gaming Monitör - 21.5" 1ms - FHD - HDMI Hediyeli

PcKologX

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ürünü satma nedenim daha üst profesyonel FPS oyunu oynadığım için 144 hz oyuncu monitörü almış olmam. Ürünü Vatan Bilgisayar'dan 11.11.2015 tarihinde almış olup garantisi 3 yıldır yani 475 gün daha garantisi var.

Ürünün çizik vb gibi görüntü problemi yoktur yeni monitör aldığım için satıyorum. Ürünün Vatan Bilgisayar Faturası ile teslim edilecek. ürünün kutusu ve içerikleri duruyor. Ayrıca belirtmem lazım ürünün Stereo Hoparlör bulunuyor. Vatan Bilgisayar'da ürünün fiyatı 625 TL'dir
ASUS 21.5" VX228H 1ms Full HD HDMI Gaming Monitör

Ürünün Sahibinden.com İlanı

Kutunun içinden HDMI çıkmıyor bu yüzden ben sonrada HDMI aldım ve monitörünü satın alacak kişiye yanında hediye vereceğim.
HDMI kablosu vatan bilgisayardan almıştım ve fiyatı 99 TL'dir. Yani 99 TL'lik HDMI kablosunu hediye edeceğim. Buradan HDMI kablosunun detaylarına gidebilirsiniz.
PHİLİPS SWV3433S/10 HIGH SPEED ETHERNET 3D ULTRA HD 2160P HDMI KABLO 3M

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Son düzenleme:
Güncel.

400'den 385 TL'ye çektim fiyatı, günceldir.

İlani GET sekline donusturebilirsen kredi kartiyla alma inkanim var kardesim.

İlani GET sekline donusturebilirsen kredi kartiyla alma inkanim var kardesim.
Nerede oturuyorsun hocam, GET ilanı açamam hocam adam 1 hafta içinde iade hakkı var adan ürünü çiziyor geri gönderiyor.

Nerede oturuyorsun hocam, GET ilanı açamam hocam adam 1 hafta içinde iade hakkı var adan ürünü çiziyor geri gönderiyor.
Mersinde yasiyorum, vallahi urun temiz gelirse ben kesin iade etmem buradan garantisini veriyorum, yine de haklisin hocam alan olmazsa kredi kartiyla alma imkanim var.

Üzgünüm hocam güvenim kalmadı bir kere başım yandı.

Konu hala güncel mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı