Asus X550JK Ekran Sorunu

erenesto

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Dünden beri görüntüde kayma sıkıntısı yaşıyorum. Yüklediğim videonun 16. saniyesinde (Neymar zıpladığında) görebilirsiniz. Shadow play veya camtasia gibi programlarla kaydedince videoda çıkmıyor o nedenle telefonla çektim. Maç içerisinde de zaman zaman yapıyor. GTA V oynarken de yaptı. Sadece oyunlarda belirli aralıklarla yapıyor. Dediğim gibi düne kadar böyle bir sorunum yoktu. Bu sorun ekran kartından mı yoksa yeni sürücüden mi ya da ekrandan mı kaynaklıdır? Bir de yine 2 gün önce makineye uyumlu Kingston marka KVR16LS11/4 ram almıştım. Ram ile ilgili de olabilir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda Ronaldo sağa sola hareket ederken daha net görebilirsiniz. Yardımlarınızı rica ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: @Recep Baltaş hocam bir fikrin var mıdır?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı