Asus X550JK-XO012D 8GB Notebook oyun performansı nasıldır?

Oyunları deneyip senin bize performans hakkında bilgi vermen gerekmez mi? Çünkü belirttiğin modeli zaten almışsın en azından yeni alanlara ya da almayı düşünenlere bilgi vermiş olursun. :)
Evet doğru söylüyorsunuz ancak siparişte şuan, ama ulaşsın bana hepsini deneyip sonuçları sizlere söyleyeceğim. Deneyenler varsa diye söylemiştim ben.

Oyunları yeni deneme fırsatım oldu ve hemen sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle bilgisayar la ilgili ufacık bir pişmalığım yok çok süper bir bilgisayar, bir oyun yükledim Bf'ü Ultra ayarda oynadım fps 45-50 cıvarı ve yükselmede oluyordu en ufacık bir donma takılma vs birşey yaşamadım. Sıra Criysis 3 de onuda yarın deneyip sizlere yorumumu söylüyeceğim.

Aynı modeli sahibim. Dota 2, Defience, Crash Time II, PAYDAY The Heist, PlanetSide 2 ve War Thunder oyunlarını denedim. GF Experience ile optime ettim ve oyunları en yüksek ayarlarında açtı, gözlerim kamaştı resmen. İnanılmaz oyun deneyimi sağlıyor ve Casper'ın yanında (eski laptop markam Casper idi) ısınması hiç denilecek kadar az. Uzun zamandır böyle kaliteli oyun keyfi yaşamamıştım. Oyun için alacakları bu modeli tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Bencede ben birşey sormak istiyorum
Ben o ürünü almak istiyorum bu PC yi
Fakat artı olarak 8 GB RAM eklesem bir şey olurmu n 11 de sorular sordum herhangi birşey olmayacağını garantiden cikmayacagini söylediler.sizin düşünceleriniz neler teşşekkürler

Bencede ben birşey sormak istiyorum
Ben o ürünü almak istiyorum bu PC yi
Fakat artı olarak 8 GB RAM eklesem bir şey olurmu n 11 de sorular sordum herhangi birşey olmayacağını garantiden cikmayacagini söylediler.sizin düşünceleriniz neler teşşekkürler
Bu modelin 4+4 olarak max 8 GB Ram kapasitesi olduğunu biliyorum en azından Pcdepo yetkilileri öyle demişlerdi.

Bende bu ürüne sahibim. Kusursuz bir fiyat/Performansa sahip.

Vidalara hasar vermeden açarsanız sizde Ram montajını yapabilirsiniz.

Ya da geriye Pc depo kalıyor. :)

Dvd Yuvasına bir Ssd, bir de 4 gb Ram. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı