Asus X550JK-XO012D 8GB Notebook oyun performansı nasıldır?

Sağolun tesşekkürler.

Siz PC depodan 8fb amlı üründe sorun yok degil mi? Bir de yaninda sagtarafdan secebildigimiz ek seyler den cantayi alicam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş Dvd yuvasına ssd takılıyor derken SSD'yi takınca dvd cıkarılıyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde oluyor.

Dosya Ekleri

• KnaDgV.jpg
    KnaDgV.jpg
    389,2 KB · Görüntüleme: 829
Bir sorum daha olacak Recep Baltaş samsung pc ye ssd takıyor usb ile pc ye bağlanılıyor dvd yi cıkarmadan böyle bir seçenek varmıdır ?

Anladım sağol kardeşim.
Video atabilir misin ?

Bir sorum daha olacak Recep Baltaş samsung pc ye ssd takıyor usb ile pc ye bağlanılıyor dvd yi cıkarmadan böyle bir seçenek varmıdır ?

Anladım sağol kardeşim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki şekilde de yapabilirsiniz fakat sabit diskin çıkarılması gerekiyor takacağınız sdd nin boyutunun size yeteceğini düşünüyorsanız sabit disk yerine ssd takabilirsiniz.

Video atabilir misin ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki şekilde de yapabilirsiniz fakat sabit diskin çıkarılması gerekiyor takacağınız sdd nin boyutunun size yeteceğini düşünüyorsanız sabit disk yerine ssd takabilirsiniz.
Sabit diski çıkarmadan ssd yi kullamıyormuyuz yani ?

Aynı modele sahibim GTX 850M gerçekten çok iyi bir ekran kartı henüz çok fazla oyun denemedim ama denediklerim kadarıyla fazlasıyla memnun olduğumu söylemeliyim. Dün arkadaşımla Steam üzerinden Saints Row: The Third oynadık Co-Op olarak baya oynadık 3 saat falan ve elimi koyduğum yer , laptopun üstü falan hiç ısınmadı. Fandan sıcak hava üfledi haliyle ama hiç rahatsız olmuyorsun oyun oynarken. Oyundan çıkar çıkmaz da sıcak hava üflemesi sona erdi soğuk hava gelmeye başladı. Şuan gayet memnunum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı