Asus X550JK'ya Uygun RAM Önerisi

Bthn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde eski laptopumdan kalma 2 GB DDR3 RAM var. (Samsung M471B5573CHS-CH9)
Bu RAM'i yeni alacağım. Asus X550JK'ya takabilir miyim? Takamaz isem 4 GB RAM önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O RAM 1333 MHz'dir. X550JK'daki RAM ise 1600MHz. Ayrıca erişim hızları da farklılık gösterecektir.
Sonuç olarak takılmamalı.
1600 MHz, CL11, 1.35v özelliklerine uygun bir RAM tercih edeceksin.

O RAM 1333 MHz'dir. X550JK'daki RAM ise 1600MHz. Ayrıca erişim hızları da farklılık gösterecektir.
Sonuç olarak takılmamalı.
1600 MHz, CL11, 1.35v özelliklerine uygun bir RAM tercih edeceksin.
Peki bazı sitelerde bu RAM ekleme olayı sonucu ürünün garantiden çıkabileceği söyleniyor. Bu doğru mu ? Eğer dolar bu seviyelerde olursa ve bu seviye bir laptop daha çıkmaz ise gelecek sene almayı düşünüyorum da öğrenmek istedim.

Peki bazı sitelerde bu ram ekleme olayı sonucu ürünün garantiden çıkabileceği söyleniyor. Bu doğru mu ? Eğer dolar bu seviyelerde olursa ve bu seviye bir laptop daha çıkmaz ise gelecek sene almayı düşünüyorum da öğrenmek istedim.

Aynı laptopu kullanıyorum RAM takviyesi yaparsam garanti dışı kalır mı diye sizin gibi merak edip Asus'u aradım ve garanti gerektiren bir durum olursa takacağınız RAM'i söküp yollarsanız garantide bir sorun olmaz dediler ben de alıp taktım. 1600 MHZ CL11 1.35v aldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı