Asus Z97-K ve i5 4690K Tabanlı Sistem Toplama

scorpion47

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben kendime bir kasa toplamak istiyorum. Başlangııc seviyesinde bilgi sahibiyim donanım konusunda. Salı günü Vatan'dan bilgisayar toplayacağım, aklımda bir bilgisayar var ama sadece anakart ve işlemciden eminim. Yorumlarınızla bana yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
önerilere açığım envidya olarak tavsiye edeceğiniz 300 tl civarı ekran kartlarına bugün vatandan almaya gidecem de veya geforce 9500 gt ekran kartım var onu kullansam nasıl olur

@scorpion47 Kusura bakma ama kurduğun sistem çok saçma OC için bileşenler almışsın fakat ekran kartına 300 TL bütçe ayırmışsın. Ne yapacaksın o kadar işlemci gücüyle?

galiba yanlış bir anlaşılmaya sebebiyet verdim kusura bakmayın ben şuanda ekran kartı almayı zaten düşünmüyorum ana amacım kurduğum bu sistemin güç kaynağının yeterli olup olmayacağıydı şimdi lik elimde nekit bazında kalan para 300 tl idareten bir ekran kartı alıcam yada kendi ekrankartımı kullanmaya devamedecem ağustos ayı gibide kendime ekran kartı alıcam

dipnot olarakta ilerdeki ekran kartım
Asus GTX960 ROG STRIX
bu yada bu ayarda olacak güçkaynagım 500 wat yeterli olurmu çünkü kasayı çok sevdim

şuanki büçem 2800 civarı bileşenler yukardaki gibi bunun yanı sıra daha sonradanda ekran kartı eklemeyi düşünüyorum
Asus GTX960 ROG STRIX bu ayarda bir ekran kartı olacak 500 wat psu bunu kaldırırmı bana sorun yaşatırmı sorum geriye kalan hiç birşeye takılmayın yada anakart ve işlemci aynı kalmak kaydı ile kendi bileşenlerinizi yazarsanız sevinirim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı