Asus Z97 Pro vs Asus z97 Vii Maximus Hero

Rikimaru25

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki iki ana kart arasında kararsız kaldım. Bazı arkadaşlar Msi M Power AC isimli ana kartı önerdi. Ama ben marka olarak Asus'da kara kıldım. Asus kullandığı kapasitörler ve baskı devre konusun da güven veriyor. Recep BALTAŞ bey Asus'un kart tanıtımını yaparken özellikle bu sağlamlık konusuna vurgu yaptı. Pro mu Hero mu yorumlarınızı bekliyorum.

Asus Z97 Pro = 183 €

Asus Z97 Maximus =180 €
pro.jpg
hero.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam tercihimi Maximus VII Hero da kılardım. Çünkü daha fazla OC potansiyeli yüksek, cezbedici görünüş, ileri dönük bir anakart.

Tamam dediginiz gibi olsun . Hero aliyorum daha önce ranger ismarladim iptal ettim
ama hero daha bir hasmetli duruyor.

sistemime gelince
-4770k islemci
-gtx 780 ti windforce oc 3x grafik karti
-corsair h100i su sogutma
-sata 1000 gb seagate baracuda
-120 gb ssd samsung evo
-corsair 300r kasa
-corsair 850w netzteil
-corsair vengeance pro (red) 2133 8gb dual
-anakart z97 maximus vii hero
-lg dvd

Hero, ranger'a göre bi tık daha iyi. aslında eğer imkan varsa ssd 250gb civarı yapılabilirse iyi olabilir. 120gb az gibi :) Laptop'ımda 256gb kullanıyorum. 2 tane 1TB, 2 tane 500GB harici diskim mevcut, farklı amaçlar için. PC'de çok fazla şey yüklü olmamasına rağmen boş alan 130GB. 120GB sadece sistem açılışı ve 1-2 oyun için avantaj sağlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı