ASUS ZenFone 5 Alınır mı ?

quantom

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba! Telefon almayı düşünüyorum. 800 TL fiyata ASUS ZenFone 5 düşünüyorum. Fiyatı 779 TL'ye bir sitede var. Sizce değer mi?

Özelliklerine bakalım :
2 GB RAM
8.0 MP Kamera
16 GB hafıza
İntel İşlemci

Teşekkürler!!

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı yorumlarına bakarsak batarya çok az dayanıyor. Genel anlamda tasarım olarak pek göze hitap eden bir cihazda değil. Alternatiflere bakarsak üzerine koyma şansınız varsa bence Snapdragon 615'li cihazlara yönelmeniz daha iyi olur.

Bu tarihte artık Zenfone 5 alınmaz, hem model olarak eskimeye başladı, hem ilk seri olduğundan batarya gibi kronik sorunları var, hem de sar değeri yüksek. Şu an 800 küsür TL civarına Zenfone 2 Laser 5" çıkmak üzere. Aynı zamanda Zenfone 5 ile hemen hemen aynı özelliklerde ama daha ucuz Zenefone Go'da gelmek üzere. Bunlar bir gelsin, testlerden geçsin ondan sonra tekrar bir bakın:

http://eshop.asus.com/tr-TR/

Ara sıra takılmalar olabiliyor, sesi çok az çıkıyor (özellikle telefon çalarken), şarjı hemen bitiyor ve şarj olması uzun sürüyor, biraz hantallık var telefonda vs. Bunlar benim gözlemlerim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı