Asus Zenfone 5 Ses Sorunu

Regalbeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Asus zenfone 5'te müzik dinliyorum. Sanki sesi az. Hem de çok az. Arkadaşımın galaxy ace 2 telefonundan az sesi çıkıyor. AudioWizard'a müzik ayarlarındayken oluyor bu. Sizde de öyle mi ?

Şimdi bir iki metal şarkı da denedim pek anlamam metalden ama bana göre rahatsız edici bir cızırtı veya başka birşey yok. :) Ayrıca kulaklık kullanmanı tavsiye ederim metal müzik kulaklıkla dinlenir ve Zenfone 5' in kulaklığı gayet güzel. :)

Şimdi bir iki metal şarkı da denedim pek anlamam metalden ama bana göre rahatsız edici bir cızırtı veya başka birşey yok. :) Ayrıca kulaklık kullanmanı tavsiye ederim metal müzik kulaklıkla dinlenir ve Zenfone 5' in kulaklığı gayet güzel. :)
Arada arkadaşlarıma bak bu şarkıyı dinle gibi bir öneride bulunurken kulaklık kullanmadığımdan dolayı bu konuyu açtım. Yoksa kulaklık ile dinliyorum ve güzel ses de veriyor.

Bence ses güzel aramızdaki müzik kulağı farkından bana güzel sana kötü geliyor da olabilir ama nihayetinde 700 liralık telefon elindeki muhteşem şeylerde beklememek lazım değil mi ? :)

Ben de metal müzik dinleyen bir asus zenfone 5 kullanicisiyim . Müziği her zaman en yüksekten bir düşük seviyesinde dinle hoparlör için bu önerilir . Eğer yine can sıkıcı bir cızırtı olursa buradan tekrar yazmalısın ki bir karşılaştırma yapalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı