ASUS'un sitesinde M52BC_M32BC anakart modeli nasıl bulunur?

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, M52bc_m32bc model bir anakarta sahibim ve yeni bilgisayara geçmeden önce BIOS Update'in nasıl yapıldığını öğrenmek için BIOS Update yapmaya kalkışmıştım ancak anakart modelimi ASUS'un sitesine yazdığım takdirde anakart modelimi bulamıyorum ve haliyle güncel BIOS sürümünü bulamıyorum. Yardım eder misiniz? Ya M52bc çıkıyor ya da M32bc çıkıyor ne yapmalıyım? @RX 5600M Bilgili biri olduğunuzu düşündüğüm için sizi etiketliyorum, rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

Son düzenleme:

AIDA64 HTML raporunuzu paylaşın, anakartınızın tam olarak modelini öğrenmeye çalışacağım.

Anakartın M32BC modeli ise.

Anakartın M52BC modeli ise.

AIDA64 HTML raporunuzu paylaşın, anakartınızın tam olarak modelini öğrenmeye çalışacağım.

Anakartın M32BC modeli ise.

Anakartın M52BC modeli ise.
1629740996505.png

Hocam virüs kapmak istemiyorum da hangisine tıklayacağım? Aida64 extreme'nin karşısındaki download tuşuna bastım ve bu siteye attı. download.aida64.com'a mı tıklamam gerekiyor?

Merhabalar, M52bc_m32bc model bir anakarta sahibim ve yeni bilgisayara geçmeden önce BIOS Update'in nasıl yapıldığını öğrenmek için BIOS Update yapmaya kalkışmıştım ancak anakart modelimi ASUS'un sitesine yazdığım takdirde anakart modelimi bulamıyorum ve haliyle güncel BIOS sürümünü bulamıyorum. Yardım eder misiniz? Ya M52bc çıkıyor ya da M32bc çıkıyor ne yapmalıyım? @RX 5600M Bilgili biri olduğunuzu düşündüğüm için sizi etiketliyorum, rahatsız ettiysem kusura bakmayın.
Estağfurullah hocam rahatsız etmediniz. @Radeon RX 5500M benden daha bilgili onu kastetmişsinizdir ama bu konuda pek bilgisi olduğunu sanmıyorum.

Bende bulamadım hocam, kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı