Ateca vs Peugeot 2008

ruski

Attopat
Yer
Russıa
Peugeot 2008 kullanmışlığım var beğenmiştim de. Ama aklıma bir soru takıldı. Seat Ateca almak mı yoksa Peugeot 2008 almak mı? Aydınlatacaklara şimdiden teşekkür.
Sadece 1 hafta 2008 kullandım, öyle. Sunroof'lu falan olması da beni tatmin etti. Hatta bugun de bindim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İki arabanında kasası güzel peugeot sever olarak 2008 ağır basıyor. Şuan arabamı değiştirecek olsam Toyota Corolla hybird modelini alırım. Hem fiyatı uygun hem de az yakıyor.

İki arabanında kasası güzel peugeot sever olarak 2008 ağır basıyor. Şuan arabamı değiştirecek olsam Toyota Corolla hybird modelini alırım. Hem fiyatı uygun hem de az yakıyor.
Ek olarak SUV tipi düşünüyorsanız Toyota CH-R Hybird 1.8 e bakmanı öneririm. Yakıt cimrisi müthiş araç ve karizmatik.

Hocam ztn hiç düşünmedim oraya bakamyı.
Pegout 2008 almaya karar verdim hepinize tşk.
2008 daha ahır gözüküyor. Demek istediğim daha şık ve tam oturmuş bir havası var.
Eğer beğendiyseniz 2008 sizi tatmin edecektir.
Sağolun hocam 2008 alcam.

Geri
Yukarı