Aternos datapackli ve pluginli server çökmesi

lav1

Centipat
Daha fazla  
Aternos'ta serverda Survival mode oynuyorum. Yeni yerler keşfetmek için dolaştığımda sunucu kendi kendine kapanıyor/çöküyor datapacklerde sorun yok. Aternos'a fazladan RAM falan verme olayı mı var? Ya da çökmemesi için farklı bir şey bilen yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aternos'ta serverda Survival mode oynuyorum. Yeni yerler keşfetmek için dolaştığımda sunucu kendi kendine kapanıyor/çöküyor datapacklerde sorun yok. Aternos'a fazladan RAM falan verme olayı mı var? Ya da çökmemesi için farklı bir şey bilen yazarsa sevinirim.

Aternos'un RAM'ı genellikle çok fazla modu kaldırmaz, bir sunucu alabilirsiniz.

Sunucumda herhangi bir mod yok sadece birkaç datapack var.

Bildiğin ucuza veya direk ücretsiz sunucu açma sitesi var mı?
Ücretsiz zor ama BatıHost ücretli bir şekilde sunucu açmana yardım ediyor bende aktif olarak buradan sunucu servisi alıyorum. Minecraft Server Kirala - Batıhost
Sunucu VDS olarak teslim ediliyor, bir kaç video izleyip kurulumunu yapabilirsin veya destek talebi açıp yardım da isteyebiliyorsun.

Ücretsiz zor ama batıhost ücretli bir şekilde sunucu açmana yardım ediyor bende aktif olarak buradan sunucu servisi alıyorum. Minecraft Server Kirala - Batıhost
Sunucu VDS olarak teslim ediliyor, birkaç video izleyip kurulumunu yapabilirsin veya destek talebi açıp yardım da isteyebiliyorsun.

Modlu falan oynamıyorum sadece bu datapackler bir de belki 1-2 plugin kullanıyorum sence ne kadar GB yeterli olur? Yanımda en fazla 5 kişi olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    28,6 KB · Görüntüleme: 8
Modlu falan oynamıyorum sadece bu datapackler bir de belki 1-2 plugin kullanıyorum sence ne kadar GB yeterli olur? Yanımda en fazla 5 kişi olur.

Biz beş arkadaş yaklaşık 25 30 mod kullanıyoruz, birkaç tane de datapack 250 liralık paketi aldık lag problemi drop problemi olmuyor ama siz yine de WhatsApp hattına sorabilirsiniz

Geri
Yukarı