Çözüldü Aternos'ta skinler gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ReDTrBoy

Centipat
Daha fazla  
Aternos'ta arkadaşlar ile sunucu kurduk skin puligini yükledik ben dışında herkes skinleri görebiliyorken ben kendi skinim hariç hiç kimsenin skinini göremiyorum. Arkadaşlarım korsan Launcher üzerinden giriyor ben ise orijinal Launcher üzerinden giriyorum.

Çözüm
Nasıl yani? Önceden skin plugininiz çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor mu? Öyleyse farklı bir plugin bulun.

Sorun herhalde plugin ile alakalı değil eski sürümleri de yükleyip denedim ama yine de olmadı.

Tamam sorunu çözdüm, bizim internette güvenli internet seçeneği var babam onu açık yapıyor çoğu siteye girmemek ile birlikte Minecraft skinleri de gözükmüyor. Bunu VPN açıp denediğimde fark ettim.
Nasıl yani? Önceden skin plugininiz çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor mu? Öyleyse farklı bir plugin bulun.

Sorun herhalde plugin ile alakalı değil eski sürümleri de yükleyip denedim ama yine de olmadı.

Tamam sorunu çözdüm, bizim internette güvenli internet seçeneği var babam onu açık yapıyor çoğu siteye girmemek ile birlikte Minecraft skinleri de gözükmüyor. Bunu VPN açıp denediğimde fark ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Tamam dır güzel çözüldüğüne sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı