Aternos'taki sunucuya bilmediğim kişiler geliyor

İşletim sistemi
Windows 10

BotEric

Centipat
Daha fazla  
Dostlar, arkadaşlar ile oynadığımız Aternos sunucusuna bir anda bir adam geldi. Kendine yetki verdi ve sunucuyu dağıtmaya başladı, ban atsam ban kaldırıyor. Whitelist alamıyorum, bu durumu nasıl çözeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, arkadaşlar ile oynadığımız Aternos sunucusuna bir anda bir adam geldi. Kendine yetki verdi ve sunucuyu dağıtmaya başladı, ban atsam ban kaldırıyor. Whitelist alamıyorum, bu durumu nasıl çözeceğim?
Hocam eğer maksimum kişi sayısı siz dahil arkadaşlarınızın sayısı ise aternos adminlerinden biri olabilir. Bilgisayarınızda virüs olabilir.

Hocam eğer maksimum kişi sayısı siz dahil arkadaşlarınızın sayısı ise aternos adminlerinden biri olabilir. Bilgisayarınızda virüs olabilir.
Aternos admini niye trollesin ki? Bu durumla bende önceden karşılaşmıştım 2 gün sonra zaten salmıştık, grup dağılmıştı. Virüsle filan hiç alakası yok. Bunların dilsiz NPC'ler olduğunu düşünüyorum. Bir şekilde sadece (?) aktif aternos sunucularında ki kendi halinde takılan oyuncuları bulup trollüyorlar.

Aternos admini niye trollesin ki? Bu durumla bende önceden karşılaşmıştım 2 gün sonra zaten salmıştık, grup dağılmıştı. Virüsle filan hiç alakası yok. Bunların dilsiz NPC'ler olduğunu düşünüyorum. Bir şekilde sadece (?) aktif aternos sunucularında ki oyuncuları bulup trollüyorlar.
Troll değildir belki hocam?

Geri
Yukarı