Atı Radeon HD 3450 sistem mavi ekran veriyor

unifying

Centipat
Daha fazla  
Mavi ekran hatası alıyorum. Bugün toplam 3 kere aldım.

Sistem özelliklerim:
İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @3.06GHz (2 cpus), ~3.1GHz
Bellek: 4096MB RAM.
Anakart: Pegatron IPM41-D3
DirectX sürümü: DirectX 11.
Ekran kartı: Atı Radeon HD 3450.
Sürücü sürüm: 8.632.1.2000
Sürücü modeli: Wddm 1.1
BIOS Sürümü/Tarihi: IPM41-D3_gs 0100, 24.04.2010

Son düzenleyen: Moderatör:

Rehberi uygulayın.

Ayrıca Windows 7'yi temiz kurulum ile en az 8.1 sürümüne çıkartmanızı şiddetle öneririm.
Rehberi uyguladım ama "Windows Kaynak Koruması bütünlük ihlali ile karşılaşmadı" yazısı geldi. Mavi ekran sorununun eksik bi dosyadan kaynaklandığını düşünmüyorum genelde belli bi programı çalıştırırken oluyor. Sanırım bilgisayara yük binerken.

Rehberi uyguladım ama "Windows Kaynak Koruması bütünlük ihlali ile karşılaşmadı" yazısı geldi. Mavi ekran sorununun eksik bi dosyadan kaynaklandığını düşünmüyorum genelde belli bi programı çalıştırırken oluyor. Sanırım bilgisayara yük binerken.

Şu anda müsait değilim. Eve geçince size daha net bir bilgi vereyim konu hakkında.

Voxal Voice Changer adındaki ses değiştirme programını kaldır. Direkt ondan kaynaklanıyor bence. Sürücüsü 4 yıllık ve hep ana sebep o. Ama ek olarak söyleyeyim şunu da

Realtek High Definition Audio sürücülerini güncelle. Sürücüsünün tarihi Tue Feb 10 2015.

Gerisi microsoft temelli dosyaların hataları. Mavi ekran alırsan yeni dosyalarını paylaş.

Voxal Voice Changer adındaki ses değiştirme programını kaldır. Direkt ondan kaynaklanıyor bence. Sürücüsü 4 yıllık ve hep ana sebep o. Ama ek olarak söyleyeyim şunu da

Realtek High Definition Audio sürücülerini güncelle. Sürücüsünün tarihi Tue Feb 10 2015.

Gerisi microsoft temelli dosyaların hataları. Mavi ekran alırsan yeni dosyalarını paylaş.

Ayrıca:

Rehberi uygularsa MS kaynaklı hataların da bir kısmını çözer.

Ayrıca:

Rehberi uygularsa MS kaynaklı hataların da bir kısmını çözer.
Doğru bu arada MS temelli dosyalar için bunu yapmalısın. @unifying

Programı sildim. Peki Realtek High Definition Audio sürücülerini nasıl güncelleyebilirim? Aygıt yöneticisi > Ses, video ve oyun denetleyicilerine girip Realtek High Definition Audio'yu güncellemeye çalıştığımda "Aygıtınız için en iyi sürücü yazılımı zaten yüklü" diyor. Başka bir yerden mi güncellemem gerekiyor pek bi bilgim yok.

Programı sildim. Peki Realtek High Definition Audio sürücülerini nasıl güncelleyebilirim? Aygıt yöneticisi > Ses, video ve oyun denetleyicilerine girip Realtek High Definition Audio'yu güncellemeye çalıştığımda "Aygıtınız için en iyi sürücü yazılımı zaten yüklü" diyor. Başka bir yerden mi güncellemem gerekiyor pek bi bilgim yok.
Donanım kimliğine bakıp internetten son sürücüsünü indir.

Yeni konular

Geri
Yukarı