Ati Radeon Hd4650 Ekran kartı Yağlama [Zeytinyağı]

sercan123

Hectopat
Selamun aleyküm Arkadaşlar

Ati radeon hd 4650 Ekran kartında işlemci fanının üstündeki vtx jelatinin içine mi Dokeceğim yağı ?
Yoksa fanın altındaki jelatinin içine mi ?

HD 4650 için yapılacak en iyi şey çalışırken üstüne su serpmektir. Böylece miadını doldurmuş bu karttan kurtulabilirsin.

Fanlar genelde yağ gerektirmez. Eğer ses yapıyorsa bilya dağıtmıştır, değişmesi gerekir.

Cevap için teşekkür ederim recep abi :D Yeni kart almayı düşünüyorum zaten, para elime geçince ilk iş ekran kartı almak olucak :D Peki ekran kartı olarak ne onerebilirsiniz bütçe olarak ortalama 400 tl . Yeni oyunlar ve Render çalışması için

Yeni konu açmanız gerekir. Fakat ben yinede cevaplayayım. O bütçeyi biraz aşacak fakat Evga 750 Ti alabilirsiniz. Vatan Bilgisayar şuan her zamanki kazığını atıyor. Asus, MSİ ve Evga arasında en ucuz ve kalitelisi Evga. 460 TL gibi bir para verebilirsen Evga 750 Ti alabilirsin.

Teşekkür Ederim. Kartı beğendim güzel bir kart Fakat pci express 3.0 destekliyor.Benim anakartım pci express 2.0 destekliyor ve güç kaynagım 350 Watt bunun için bir sıkıntı yaratırmı ?

Yonga setinin ne oldugunu bilmiyorum ama uyuşmadıgından sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum. üstüne üstelik çok güzel bir kart bence render için işime yarıyacak

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı