Atılan Reels videoları izlenmiyor

Tnixs

Hectopat
Daha fazla  
Günde 1-2 Reels atıyorum hiçbiri 2-3 izlenmeyi geçmiyor, neden? Algoritma da sıkıntı falan mı var yoksa benden mi kaynaklı? Önerebileceğiniz taktik var mı?

Günde 1-2 Reels atıyorum hiçbiri 2-3 izlenmeyi geçmiyor, neden? Algoritma da sıkıntı falan mı var yoksa benden mi kaynaklı? Önerebileceğiniz taktik var mı?

Aktifliğe dikkat et aktif kitle önemli bol yorum atılırsa daha hızlı izlenir.

Saat 14 civarlarında atarsanız video daha çabuk tutuyor. Ayrıca her gün 1-2 yerine her gün belli bir saatte bir video yayınlarsan kitlen daha da büyür çünkü algoritma düzenli içerik üreticisi olarak algılar.

Hocam birçok sayfa yönettim şunu söyleyeyim algoritmaya nasıl girilir diye araştırırsanız karşınıza binbir tane bilgi gelir. Şu saatte at şu müziği koy vay efendim şu etiketi kullan vs vs. Bunlarla uğraşıp çok iyi gelişen nadir sayfa vardır. En iyisi İstikrarlı, özgün ve güncel beğeniye uygun içerikler üretmektir, ardı gelecektir bir süre sonra.

Keşfete düşmek istiyorsan öncelikle ilgi çekici videolar yapman lazım ne türde videolar yapıyorsun bilmiyorum ama video girişlerinde konuya direkt giriş yapıp kişinin ilgisini çekmen sonrasında da güzel bir video ile kişiye videoyu olabildiğince izletebilmen gerek eğer bomboş, düzenlenmemiş, elden geçmemiş, kişinin videonun ilk 2-3 saniyesinde dikkatini çekemeyecek bir video yaparsan tutmaması normal. Ama benim tavsiyemdir sürekli video atma videolarını hazırlayıp depola ve zamanla at örneğin 2 güne 1 veya günde 1 video atman keşfete düşmene yardımcı olacaktır bir de bu iş biraz sabır isteyen bir iş aniden keşfete düşemezsin belki 15-20 videon daha böyle devam edecek ama emin ol yavaş yavaş kendine kitle oluşturmaya başlarsın bir de son tavsiye olarak hesabınla gündemdeki konuların biraz alakalı olması gerek böylece videolarını Türkiye'ye paylaştığını varsayarsak daha çok izlenirsin. Bu arada 1-2 ay önce 40.000 takipçili bir futbol gündem hesabım vardı maddi şartlardan dolayı satmak zorunda kaldım oradan edindiğim tecrübeleri sana aktarıyorum bol şans.

İçerik olarak ne üretiyorsun? Mizah sayfaları genellikle tutuyor. İçeriklerini bu kategoriye yönlendir.
Etiket kullan. Ben etiketleri doğru seçtiğim zaman 10 binlerce izleniyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı