Atlama ipi önerisi

Genel olarak iyiler. Tabii daha iyi alternatifleri tabii ki vardır. Arkadaşım Decathlon'un bir ipini kullanıyordu ama hangisi hatırlamıyorum.

Genel olarak iyiler. Tabii daha iyi alternatifleri tabii ki vardır. Arkadaşım Decathlon'un bir ipini kullanıyordu ama hangisi hatırlamıyorum.

Atlama İpi - 100 arkadaşlarım bunu önerdi 30TL için çok iyi dediler test ettim ama biraz hafif geldi. Bende bütçeyi artırıp daha iyisini alayım diyorum sizce bu ürün nasıl 155TL vermeye değer mi Amazon.com.tr

Atlama İpi - 100 arkadaşlarım bunu önerdi 30TL için çok iyi dediler test ettim ama biraz hafif geldi. Bende bütçeyi artırıp daha iyisini alayım diyorum sizce bu ürün nasıl 155TL vermeye değer mi Amazon.com.tr

Hocam attığınız ürün güzel ancak bir yerininize çarparsa feci acıtacaktır, ipi yeterince iyi kontrol edemiyorsanız almayın.

30 liralık IP'ten var bende boya göre ayarlayadabiliyorsun çok uzunsan yapacak bir şey yok tabii de o 155 liralık olan hız ipi nasıl atlayacaksınız bilmiyorum ama çapraz falan atlamak için uygun olmaz diye düşünüyorum hafiflik açısından bir lafım yok hızlı çapraz atliyordum ben sirtima gelinceki acısını biliyorum başlarda alisana kadar az yakmadi.

Geri
Yukarı