ATX kasaya SFX PSU için aparat önerisi

Bütçe
1K

Zerstörer

Decapat
Yakın zamanda yaptığım fikir alışverişiyle SFX PSU almayı planlıyorum. Kablo boyu yeterli olur mu? Birkaç cılız yorum okudum başka yerlerde yok ısınır yok hava alamaz vs. diye. Gerçekliği nedir ve ATX kasaya uygun aparat için öneri.
Benim almayı planladığım PSU: Cooler Master V650 SFX Gold 650W 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri.
Bulabildiğim aparat: https://www.ciceksepeti.com/sfx-psu-braketi-ne-tfx-plastik-aparat-kcm69548971?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=18392456876&wpsrc=Google AdWords&wpcid=18392456876&wpsnetn=x&wpkwn=&wpkmatch=&wpcrid=&wpscid=&wpkwid=&gbraid=0AAAAADc_BHAyZXpajwLlM6FKzb75V7HuD&gclid=CjwKCAiA-dCcBhBQEiwAeWidtX3KKkHN7d9-hYTQyS8DhsCDmaFoBVYx6A4qowxyf8xkxVVvooVsdRoCvI0QAvD_BwE

Son düzenleyen: Moderatör:
O PSU'nun kutusunun icinden zaten ilgili braket cikiyor, ekstradan almaniza gerek yok. Siz kasaniza kablolarin uzunlugu yetecek mi onu kontrol edin, model verirseniz yardimci olabilirim.

CPU kablosu 460mm, diger kablolar da o civarlarda olmali diye hatirliyorum. Fazla yuksek bir kasa almazsaniz rahatlikla kullanirsiniz.

Geri
Yukarı