Avast güvenilir mi?

Kaspersky, Avast! fanbouları doluşmuş...

Güvenilirdir, veri paylaşımını kapatabiliyorsunuz. Ayrıca oldukça başarılı bir Anti-Virüs, test sonuçlarında Kaspersky' ı geçtiği oluyor.

Testlere inanma..

Kaspersky, Avast! Fanbouları doluşmuş...

Güvenilirdir, veri paylaşımını kapatabiliyorsunuz. Ayrıca oldukça başarılı bir Anti-Virüs, test sonuçlarında Kaspersky'ı geçtiği oluyor.

Adı çıkmış dokuza inmez sekize adı kirlendi artık isterse 1. olsun yine de almam hocam.

Testlere inanma.

Kaspersky fanboyu çok var ben trend Micro kullanıyorum fiyatından dolayı 12 TL gibi bir fiyatı var 3 yıldır bir sorunum olmadı geçen birine çok uyguna trend Micro var bir göz at istersen dedim Kaspersky fanboyları neredeyse linç ediyorlardı :D yarın Norton daha iyi bir fiyata satılır gider Norton alırım hangisi bütçeme uyarsa onu alıyorum takıntım yok çok şükür.

Hayranım okumadan etmeden yazanlara...
Avast dediğiniz gibi çöpse neden milyonlarca kişi kullanıyor hala?
2 veri sattı diye bu onu çöp yapmaz çünkü veri satmayan neredeyse hiçbir servis yok.
Aslında gizlilik politikalarını okumadan kabul ettiğiniz için de bilemezsiniz zaten. :)
WhatsApp olayındaki kafa neyse, buradaki de o.
Avast'a laf edenlerin %99,9'u; Instagram, Facebook, Twiter, TikTok, Zoom, WhatsApp servislerinden en az 1 tanesini kullanıyordur. Ee, bunlar veri ticaretinin alasını yapmıyor mu?

Avast, güvenilir, şık ve kullanışlı bir Anti-Virüs programıdır. Kullanılabilir.

Bir ara yüklediğimde sistem kaynaklarını mahvetti özellikle işlemcinin anasını ağlattı ve Bonzikill virüsünü bile bulamadı 😆 Bari bir işe yarasa da öyle sistem kaynaklarının içinden geçse.

Yeni konular

Geri
Yukarı